MMA PLNajnowszeClout MMALexy Chaplin zabiera głos po kolejnych problemach z PPV: Po prostu przepraszam!

Lexy Chaplin zabiera głos po kolejnych problemach z PPV: Po prostu przepraszam!

Naprawdę freakowa organizacja Clout MMA nie ma szczęścia. Druga edycja i znów problemy przed oraz w trakcie gali. Mnóstwo internautów skarżyło się na problemy z PPV. Tym samym nie mogli zobaczyć gali, która w sobotę odbyła się w Płocku. Teraz w sprawie problemów głos zabrała Lexy Chaplin.

Lexy

W ostatniej walce zobaczyliśmy debiut Małgorzaty Magical, która szybko zastopowała byłą dziewczynę syna – ”Nikitę”.

W main evencie Daniel Omielańczuk skrzyżował rękawice z Denisem Załęckim. Kolejne kontrowersje związane z ”Bad Boyem”. Zawodnik z Torunia miał dobry początek, ale czym dalej w las…. Załęcki unikał wymian i ciągle upadał na matę. Zaraz też dopuścił się fauli, więc wedle ustalonych zasad formuła walki zmienia się na MMA. Nic z tego.. ”Bad Boy” się z tym nie zgadzał i nie zamierzał bić się w MMA. Tym samym Omielańczuk wygrał przez dyskwalifikację Załęckiego.

Lexy Chaplin komentuje!

Lexy Chaplin na insta stories zabrała głos w sprawie kolejnych problemów z PPV. Popularna influncerka zapewnia, że od trzech miesięcy mocno pracowali, aby nie powtórzyła się sytuacja z pierwszej edycji.

Przepraszam nawet nie wiem co napisać. Po prostu przepraszam. Od trzech miesięcy pracowaliśmy nad PPV. Gwarantowano mi do samego końca, że nie ma najmniejszej szansy na jakąkolwiek awarie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis