MMA PLNajnowszeKSWKSW 96: Michał Domin porozbijał i skończył przed czasem Isaia Ramosa [WIDEO]

KSW 96: Michał Domin porozbijał i skończył przed czasem Isaia Ramosa [WIDEO]

Michał Domin (7-3) pokonał Isaia Ramosa (8-2) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w pojedynku otwierającym galę XTB KSW 96.

Dość spokojny początek pojedynku. Potem Domin trafił kilka razy dość mocno. W połowie rundy Ramos zaszedł jednak za jego plecy przy siatce i sprowadził walkę do parteru. Polak zdołał jednak odwrócić pozycję. Zawodnik Inżbud Rybnik Octagon Żory znakomicie kontrolował sytuację i obijał rywala z góry.

Dość szybko Domin sprowadził walkę do parteru również w rundzie drugiej. Polak rozbijał rywala kolejnymi ciosami. Kolejne uderzenia dochodziły do głowy Wenezuelczyka. Wobec braku odpowiedzi z jego strony sędzia w końcu przerwał walkę.