MMA PLNajnowszeBoksKrzysztof Włodarczyk błyskawicznie nokautuje! Były mistrz zrobił to w 1. rundzie! [WIDEO]

Krzysztof Włodarczyk błyskawicznie nokautuje! Były mistrz zrobił to w 1. rundzie! [WIDEO]

Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO) błyskawicznie kończy dzisiejszą walkę w Nosalowym Dworze. 42-latek już w pierwszej odsłonie znokautował reprezentanta Kolumbii – Edwina Mosquere (10-3-2, 6 KO)

Włodarczyk

W ostatnim czasie było głośno o byłym mistrzu świata w boksie. Włodarczyk został ogłoszony jako nowy nabytek w freakowej organizacji FAME MMA. ”Diablo” miał wystąpić w main evencie FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie zmierzyłby się z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem, a w jego miejsce wszedł Amadeusz ”Ferrari” Roślik. Nie można jednak wykluczyć, że Krzysztof w niedalekiej przyszłości spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Włodarczyk aktualnie jest na fali dziesięciu zwycięstw z rzędu. Krzysztof ostatni pojedynek odnotował w Jastrzębie Zdroju, gdzie zmierzył się z weteranem MMA – Fabio Maldonado. ”Diablo” momentami był sfrustrowany, bowiem rywal ciągle klinczował i unikał wymian. Walka mogła się zakończyć już w pierwszych rundach… Ostatecznie Brazylijczyk wytrwał i został zastopowany w siódmej odsłonie.

Błyskawiczna robota!

Bez wątpienia Krzysztof Włodarczyk to jeden z najlepszych puncherów polskiego boksu. Polak stoczył drugi pojedynek w krótkim odstępie czasu. Tym razem nie było mowy o żadnej ”męczarni”.

Kolumbijczyk czekał i szukał okazji, aby czymś zaskoczyć. ”Diablo” zaś nie zamierzał długo czekać i trafił krótkim prawym idealnie do celu. Mosquere padł na deski i został wyliczony do 10. Walka potrwała minutę i 24 sekundy.

Tak to wyglądało:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis