MMA PLNajnowszePaweł JóźwiakJóźwiak był wściekły na zawodnika PRIME! Wszystko uchwyciły kamery [WIDEO]

Jóźwiak był wściekły na zawodnika PRIME! Wszystko uchwyciły kamery [WIDEO]

Wszystko uchwyciły kamery. W pewnym momencie ”Helboy” opuścił scenę i poszedł porozmawiać. Paweł Jóźwiak był wściekły na nowego freak fightera – były krzyki i popchnięcie.

Jóźwiak

Jóźwiak spróbował swoich sił w freak fightach i już w tym momencie na koncie posiada sześć pojedynków, które odnotował w krótkim odstępie czasu. Paweł jest znany przede wszystkim jako prezes Fight Exclusive Night.

Paweł wystąpił w ostatnim main evencie FAME Friday Arena 2, która odbyła się w Szczecinie. Był to rewanżowy pojedynek z Michałem ”Boxdelem” Baronem. W pierwszych sekundach ”Boxdel” po uderzeniu był liczony. Szybko doszedł do siebie, ale jeszcze w tej rundzie musiał uważać na akcje ”Prezesa FEN”. W drugiej rundzie ”Boxdel” znalazł swój rytm. Trafił mocnym uderzeniem. Wydawało się, że Jóźwiak nie jest świadomy co się dzieje. Mimo wszystko na charakterze Paweł próbował jeszcze zaskoczyć. Ostatecznie walka zakończyła się przez nokaut pod koniec drugiej odsłony.

Jóźwiak był wściekły!

Paweł Jóźwiak pojawił się za kulisami konferencji PRIME SHOW MMA 6. Prezes FEN był wściekły na zawodnika PRIME, który skontuzjował Macieja Rataja. 

Prezes zaczął krzyczeć i było popchnięcie. 

Wspomniana sytuacja: 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis