MMA PLMamed KhalidovAdamek potwierdza rozmowy w sprawie walki z Khalidovem! ”Góral” odpowiada w jakich rękawicach!

Adamek potwierdza rozmowy w sprawie walki z Khalidovem! ”Góral” odpowiada w jakich rękawicach!

Na kanale ”Koloseum” pojawiła się rozmowa z Tomaszem Adamkiem. ”Góral” potwierdził, że trwają rozmowy w sprawie walki w boksie z Mamedem Khalidovem. Trzeba przyznać, że takie zestawienie wzbudzi duże zainteresowanie. Adamek zapewnia, że jeżeli walka odbędzie się, to w normalnych rękawicach bokserskich – nie ma mowy o małych od MMA.

Adamek

Adamek to przede wszystkim były mistrz takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Do 2014 roku kariera 46-latka była niemal nieskazitelna. Dwie porażki – z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką, których nabawił się w starciach o pasy mistrzowskie organizacji WBC – nie mogły przysłonić jego 44 zwycięstw.

Tomasz ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku w Chicago. Pięściarz pochodzący z Żywca nie będzie dobrze wspominał tego starcia. Adamek już w drugiej rundzie musiał uznać wyższość niepokonanego Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Adamek potwierdza!

Tomasz Adamek w rozmowie z kanałem ”Koloseum” potwierdził, że trwają rozmowy w sprawie jego walki z Mamedem Khalidovem.

Jeżeli wszystko będzie się zgadzać. Wiadomo to jest moja praca. Jeżeli będzie wszystko po dogrywane to mogę walczyć, oczywiście w formule boksu. Ja się nie bawię w żadne MMA i tak dalej, bo ja parteru nie znam na tyle, żeby walczyć, ale w boksie mogę walczyć. Zdrowy jestem. W grudniu mam 47. Żartuje czasem do żony, że ciało 27 latka – mogę jeszcze walczyć. Na pewno zawalczymy, ale czy ta walka dojdzie do skutku? Musimy poczekać. Z Mateuszem Borkiem rozmawiałem nawet dzisiaj czekam na jakieś informacje… nie mogę nic powiedzieć do przodu, bo sam nie wiem.

W jakich rękawicach odbyły się potencjalny pojedynek Adamka z Khalidovem? ”Góral” nie ma wątpliwości.

Na pewno, ale w normalnych rękawicach bokserskich, w żadnych MMA. Zacząłem karierę jako pięściarz i tak zakończe. Jeżeli będzie wszystko dograne, Mateusz Borek dopracuje szczegóły to co mogę się przygotować i powalczyć. Nie mam jeszcze 50 także musimy poczekać.              

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis