K-1 WORLD GP 2008 IN TAIPEI – Wyniki!
Gala: FieLDS K-1 WORLD GP 2008 IN TAIPEI
Data: 13 Lipca 2008
Miejsce: TWTC Nangang Exhibition Hall, Taipei, Taiwan
Fight #12 : Super Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Remy Bonjasky pokonał Volk Atajev przez (3R 0’33” KO)
Fight #11 : ASIA GP Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Ruslan Karaev pokonał Aleksandr Pichkunov przez (1R 2’03” KO)
Fight #10 : Super Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Zabit Samedov pokonał Ray Sefo przez (Ext.2R Decision 2-1)
– INTERMISSION –
Fight #9 : ASIA GP Semi Final #2 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Aleksandr Pichkunov pokonał Vaughn Anderson przez (1R 2’58” KO)
Fight #8 : ASIA GP Semi Final #1 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Ruslan Karaev pokonał Young Hyun Kimprzez (1R 0’15” TKO)
Fight #7 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Wang Chung Yaun pokonał Mick Mittiga przez (1R 1’27” KO)
Fight #6 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Yang Tong Hsiung pokonał Matt Campbell przez (3R Decision 3-0)
Fight #5 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Makoto Uehara pokonał Yong Soo Park przez (Ext.R Decision KO)
Fight #4 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Aleksandr Pichkunov pokonał Nobu Hayashi przez (Ext.R Decision 3-0)
Fight #3 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Young Hyun Kim pokonał Saiseelek Nor-Seepun przez (3R Decision 3-0)
Fight #2 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Ruslan Karaev pokonał Tatsufumi Tomihira przez (3R 2’20” KO)
Fight #1 : Super Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Catalin Morosanu pokonał Junichi Sawayashiki przez (1R 2’04” KO)
– Opening Ceremony –
Reserve Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Vaughn Anderson pokonał Jun Ito przez (1R 1’56” KO)
Gala: FieLDS K-1 WORLD GP 2008 IN TAIPEI
Data: 13 Lipca 2008
Miejsce: TWTC Nangang Exhibition Hall, Taipei, Taiwan
Fight #12 : Super Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Remy Bonjasky pokonał Volk Atajev przez (3R 0’33” KO)
Fight #11 : ASIA GP Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Ruslan Karaev pokonał Aleksandr Pichkunov przez (1R 2’03” KO)
Fight #10 : Super Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Zabit Samedov pokonał Ray Sefo przez (Ext.2R Decision 2-1)
– INTERMISSION –
Fight #9 : ASIA GP Semi Final #2 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Aleksandr Pichkunov pokonał Vaughn Anderson przez (1R 2’58” KO)
Fight #8 : ASIA GP Semi Final #1 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Ruslan Karaev pokonał Young Hyun Kimprzez (1R 0’15” TKO)
Fight #7 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Wang Chung Yaun pokonał Mick Mittiga przez (1R 1’27” KO)
Fight #6 : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Yang Tong Hsiung pokonał Matt Campbell przez (3R Decision 3-0)
Fight #5 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Makoto Uehara pokonał Yong Soo Park przez (Ext.R Decision KO)
Fight #4 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Aleksandr Pichkunov pokonał Nobu Hayashi przez (Ext.R Decision 3-0)
Fight #3 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Young Hyun Kim pokonał Saiseelek Nor-Seepun przez (3R Decision 3-0)
Fight #2 : K-1 ASIA GP : Quarter Final : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Ruslan Karaev pokonał Tatsufumi Tomihira przez (3R 2’20” KO)
Fight #1 : Super Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.2R
Catalin Morosanu pokonał Junichi Sawayashiki przez (1R 2’04” KO)
– Opening Ceremony –
Reserve Fight : K-1 Rules / 3Min. 3R Ext.1R
Vaughn Anderson pokonał Jun Ito przez (1R 1’56” KO)