MMA.PL Forum Newsy ze strony Krzysztof Jotko: Otrzymałem dwie propozycje walk z zawodnikami z TOP 5!

Krzysztof Jotko: Otrzymałem dwie propozycje walk z zawodnikami z TOP 5!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by ronin_lwa ronin_lwa 9 miesiące, 1 tydzień temu.

  • #91829

    Polska nadzieja kategorii średniej w UFC, Krzysztof Jotko (19-1, #1 rankingu MMA.PL) w rozmowie z portalem MMAnia.pl przyznał, że otrzymał od organizacji UFC dwie propozycje walk z bardzo wysoko notowanymi rywalami!

    Jotko, który do swojego kolejnego występu w oktagonie zamierza przygotowywać się w Tajlandii i American Top Team nie ukrywa, że mógł walczyć z zawodnikami z TOP 5 dywizji średniej:

    „Co prawda nie mam jeszcze zaplanowanego pojedynku, ale otrzymałem już dwie oferty bojów z bardzo, ale to bardzo dobrymi zawodnikami z Top 5, więc podjąłem decyzję że muszę jeszcze bardziej i mocniej trenować. Ze Zbigniewem Raubo zobaczymy się w Tajlandii. On przyleci w te okolice na wakacje i będziemy trenować razem okrągły miesiąc. W Tajlandii zaangażuję również trenera od kopnięć, łokci i kolan, a także oddzielnego szkoleniowca od boksu. Dodatkowo, żeby stójka mi się nie znudziła, zajmę się też zapasami. Przede wszystkim jednak przylatuję do Tajlandii zbudować formę i głównie skupiać się na stójce. W połowie marca wracam do ATT i zostaję tam na stałe. Wszystko jest już zorganizowane, a ja jestem gotów na podbój UFC w 2017 roku.”

  • #91851

    ciekawe z kim |:d

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.