MMA.PL Forum Newsy ze strony Floyd Mayweather Junior komentuje słowa Conora McGregora: Nazywanie czarnych ludzi małpami jest obraźliwe

Floyd Mayweather Junior komentuje słowa Conora McGregora: Nazywanie czarnych ludzi małpami jest obraźliwe

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by  venum 4 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #121801

  Trzecia konferencja prasowa przed starciem Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Junior za nami. W trakcie dwóch poprzednich jak i tej został poruszony wątek rasizmu, który rzekomo się na nich pojawił. Chodzi o słowa McGregora w kierunku swojego rywala, który co rusz powtarzał:

  „Tańcz dla mnie, chłopcze, tańcz dla mnie synu.”

  Zostały one odebrane właśnie jako przejaw rasizmu, a sam Irlandczyk odniósł się do tych słów, mówiąc m.in. że jest multikulturowy:

  „Mówią, że jestem przeciwko czarnym ludziom. To jest absolutnie popieprzone. Czy nie wiedzą, że jestem w połowie czarny? Jestem w połowie czarny od pępka w dół!”

  Z kolei podczas spotkania z mediami Mayweather Junior powiedział:

  „Absolutnie wyraził brak szacunku dla mojej córki. Wyraził brak szacunku dla mojej matki i córki. Nie szanuje czarnych kobiet i nazywa czarnych ludzi małpami. Jestem dumny z bycia czarnym, jestem dumny z bycia Amerykaninem i kocham wszystkich. Mam różnorodny team.”

   

   

 • #121810

  ojoj biedny 🙂 rasizm był jest i bedzie wszechobecny to niech sie do tego przyzwyczai 🙂 i co z tego ze nazwał go małpa ? niech to przyjmnie na klate a nie mowi ze jest obrazilwe 😀 czarni do siebie gorzej gadaja i jest dobrze . 

The topic ‘Floyd Mayweather Junior komentuje słowa Conora McGregora: Nazywanie czarnych ludzi małpami jest obraźliwe’ is closed to new replies.