Współwłaściciel KSW – Martin Lewandowski w wywiadzie dla sport.pl wyznał, że organizacja pracuje aktualnie nad rywalem dla Mariusza Pudzianowskiego (10-5, 1 N/C). W grę wchodzą trzy opcje: rewanżowa walka z jednym z byłych rywali, silny przeciwnik z Polski oraz rywal zagraniczny mający dobre nazwisko i rozpoznawalny na całym świecie.

„Przez to, że będzie to jedna z dwóch głównych walk, bardzo precyzyjnie dobieramy i myślimy kto to może być. Na tę chwilę jest kilka nazwisk, które się pojawiają gdzieś tam u nas na papierach. Nie chcę mówić z wiadomych przyczyn. […] Zastanawiamy się czy pójść w stronę jakiegoś zawodnika, z którym Mariusz już walczył i stworzyć emocję na zasadzie rewanżu, czy po prostu wziąć kogoś z Polski, silnego. Czy też  wziąć nowego zawodnika, ale na tyle rozpoznawalnego w innej części świata, że to nam wzbudzi i nakręci promocję. Jest ileś tych elementów, które trzeba dokładnie zanalizować.”

Cały wywiad możecie znaleźć tutaj.

A Wy, z kim widzielibyście „Pudziana” na KSW Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie?

Hitowa gala odbędzie się już 27 maja.

New title for a=>html, img=>alt

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 2 odpowiedzi, has 3 voices, and was last updated by ronin_lwa ronin_lwa 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

  • #96381

    Bardzo ciekawe jest to z kim Pudzian będzie walczył…jakby to był Fedor to ogień by był ale na niego akurat chyba najmniejsze szanse

  • #96970

    no fedor to raczej opcja nieosiągalna, tak się mi wydaje

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.