MMA PLNajnowszeUFCJohn McCarthy komentuje “śmierdzący incydent” podczas starcia Felice Herrig z Justine Kish: Walka powinna być przerwana

Do dość nietypowego zdarzenia doszło podczas minionej gali UFC Fight Night 112 w Oklahoma City. Otóż pod koniec trzeciej rundy walki Felice Herrig (13-6) z Justine Kish (6-1) na macie pojawiły się… fekalia. Jak się okazało, należały one do Kish, która obroniła się przed duszeniem zza pleców, ale przegrała z własnym organizmem. Ostatecznie zawodniczka uległa również swojej rywalce przez jednogłośną decyzję sędziów (30-26, 30-26, 29-27).

Foto: Jun 25, 2017; Oklahoma City, OK, USA; Felice Herring (red gloves) fights Justine Kish (blue gloves) during UFC Fight Night at Chesapeake Energy Arena. Mandatory Credit: Sean Pokorny-USA TODAY Sports

Skomentowała również całe zajście w swoich mediach społecznościowych, obracając to w żart:

Co ciekawe, sędzia Big John McCarthy, zapytany o opinię stwierdził, że walka powinna zostać natychmiast przerwana: