Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLThe WarZwycięzca WOTORE uzupełnia skład turnieju na THE WAR 5!

Zwycięzca WOTORE uzupełnia skład turnieju na THE WAR 5!

Na ostatniej prostej obsadę turnieju indywidualnego na gali THE WAR 5 zasila Dominik Owsiany – zwycięzca Wotore 4 oraz uczestnik programu telewizyjnego Chojrak. 23-letni zawodnik zastąpi Dawida “DREDZIKA” Gurtowskiego, który musiał się wycofać. Organizowana przez Denisa Załęckiego gala THE WAR 5 odbędzie się już w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet, transmisja tylko w PPV.

Dominik Owsiany THE WAR 5
Foto: THE WAR

Bilety dostępne w serwisie eBilet >>>

– Kocham adrenalinę i kocham walkę. Chcę wygrać ten turniej! 

 mówi Dominik Owsiany. 

– Zawsze czuję się faworytem i zawsze wychodzę do walki, żeby wygrać. Przed startem w turnieju THE WAR 5 czuję się bardzo mocny i jestem zadowolony, że trafiła mi się kolejna świetna okazja. Czy moja technika poradzi sobie z siłą rywali? Oczywiście, że tak! 

– kończy pewny siebie fighter.

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego (do rozstrzygnięcia). Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Transmisja tylko w PPV na thewar5.pl >>>

Lista startowa turnieju:

1. Miłosz “BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg / K1)
2. Dariusz “BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg / BOKS)
3. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg / K1)
4. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg / BOKS)
5. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg / MMA)
6. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg / K1)
7. Michał “MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg / K1)
8. Dominik Owsiany (180 cm / 93 kg / MMA)

– Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać

– kończy Załęcki.

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet w cenie od 100 PLN. Transmisja tylko w PPV (od 29,90 PLN).

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Marcin Prachnio zawalczy na UFC 290 w Las Vegas! Znamy szczegóły!

Znamy szczegóły kolejnej walki Marcina Prachnio (16-6) w największej organizacji na świecie. Polak wystąpi na hitowej gali UFC 290 w Las Vegas. 34-latek ósmego lipca zmierzy się z niepokonanym Vitorem Petrino (8-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis