MMA PLWotoreZwycięzca turnieju Wotore rzuca wyzwanie w kierunku Marcina Różalskiego! 

Zwycięzca turnieju Wotore rzuca wyzwanie w kierunku Marcina Różalskiego! 

Foto: Marcin "Różal" Różalski

Marek Samociuk wystąpił na pierwszej i drugiej edycji Wotore. Nie zamierza na tym poprzestawać, ponieważ w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Marcina Różalskiego.. Ma chłop jaja!

Reprezentant Dziki Wschód Biała Podlaska postanowił zaryzykować i przyjął w ostatniej chwili ofertę uczestnictwa w pierwszym turnieju na gołe pięści w Polsce! Podopieczny Łukasza Grochowskiego pokazał kawał charakteru i umiejętności, które doprowadziły go do głównej nagrody. Samociuk wystąpił również na ostatniej edycji, gdzie tym razem czekał go super fight. Po niecałych dwóch minutach zakończył pojedynek z Denisem Załęckim. Smaczku dodaje fakt, że właśnie w jego miejsce wszedł przy pierwszej gali i dostał swoją szansę, którą wykorzystał w pełni. 

Zwycięzca turnieju Wotore ma cel, a jest nim walka z Marcinem Różalskim na gołe pięści!

Trzecia edycja Wotore zbliża się wielkimi krokami. W trakcie drugiej nie mieliśmy okazji się spotkać, jednak na trzeciej…

Opublikowany przez Marek Samociuk – zawodnik MMA Wtorek, 30 czerwca 2020

Przypomnijmy, że Marcin Różalski ma wrócić do rywalizacji i będzie to najprawdopodobniej w formule gołych pięści. Już niebawem mamy poznać szczegóły odnośnie potencjalnego przeciwnika i oczywiście organizacji. ”Płocki Barbarzyńca” ostatni start odnotował w kwietniu 2018 roku, gdy udanie zadebiutował w DSF Kickboxing Challenge. Był to rewanż za przegraną w MMA, ale jakże udany. Pewne zwycięstwo, oraz posłanie na deski uznanego Petera Grahama, którego spokojnie można uznawać za legendę.

Zobacz także:

UFC 251 zapowiada się kapitalnie! Usman obroni pas, a może Burns zaskoczy jak w ostatnich walkach?

Trzy walki o pas mistrzowskie, nasz reprezentant w karcie, i już karta wstępna świetnie obsadzona

Aż ciężko w to uwierzyć.. Która to już sytuacja, bo było ich naprawdę sporo?

Javier Gonzalez miał zaledwie 21-lat i całe życie przed sobą