MMA PLWSOFZwolniony z posady w UFC Chuck Liddell rozpocznie współpracę z… WSOF!

Zwolniony z posady w UFC Chuck Liddell rozpocznie współpracę z… WSOF!

Foto: foxsports.com

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zwolnieniu z UFC Chucka Liddella i Matta Hughesa. W jednym z wywiadów zaraz po opuszczeniu szeregów największej organizacji MMA na świecie Liddell zapowiedział, że nie ma żalu do włodarzy UFC i jest otwarty na nowe przygody. Okazuje się, że legendarny Iceman nie musiał długo czekać na kolejne propozycje. Były mistrz wagi półciężkiej nawiązał współpracę z rozwijającą się organizacją World Series of Fighting. Wspólnie z Randy Couture będzie promował kolejne wydarzenie WSOF, które odbędzie się w Madison Square Garden.

Ray Sefo nie kryje radości i dumny z faktu, że udało mu się nawiązać współpracę z tak znakomitym sportowcem jakim jest Liddell.

“Jesteśmy podekscytowani faktem, że dwóch z najbardziej lubianych i utalentowanych zawodników tego sportu będzie z nami, aby spotkać się z fanami podczas gali w NYC. To będzie wielki zaszczyt mieć ich po swojej strony podczas tego historycznego wydarzenia.

Gala w Nowym Yorku odbędzie się już 31 grudnia. W karcie walk sygnowanej numerem 34 gali zobaczymy 4 starcia mistrzowskie między innymi walkę Jona Fitcha z Jake’m Shieldsem, natomiast main eventem będzie pojedynek Justina Gaethje z Joao Zeferino.