MMA PLUFCZwariowane przygotowania zawodnika UFC! Pomoże mu to wygrać walkę?

Zwariowane przygotowania zawodnika UFC! Pomoże mu to wygrać walkę?

Sean O’Malley (15-1) nie przestaje zaskakiwać! W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu 27-latka. Jest to czyste szaleństwo.

Sean

”Sugar” stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Amerykanin dwudziestego drugiego października zmierzy się z byłym mistrzem Petrem Yanem (16-3). Reprezentant Rosji jest zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Walka odbędzie się na hitowej gali UFC 280 w Abu Zabi. W main evencie dojdzie do walki o tytuł wagi lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem (22-1), a Charlesem Oliveirą (33-8). Do drugiej obrony pasa w wadze koguciej stanie Aljamain Sterling (21-3), który zmierzy się z T.J. Dillashawem (17-4). W głównej karcie zobaczymy również kolejny start naszego reprezentanta Mateusza Gamrota (21-1).

Nie przestaje zaskakiwać!

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z szalonego treningu Sean O’Malley (15-1).

Sami zobaczcie:

Sean pierwszej zawodowej przegranej doznał w 2020 roku z rąk – Marlona Very. Od tego czasu Amerykanin odnotował trzy zwycięstwa. W ostatnim starciu czekał go spory test. Była to walka z doświadczonym Pedro Munhozem, która zakończyła się nieszczęśliwie (ogłoszono NC).

Zobacz także:

Denis Załęcki zdradza szczegóły kontuzji! Poważny uraz ”Bad Boya”! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany o kontuzję, której doznał na treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów. Przypomnijmy, że ”Bad Boy” dołączył pod skrzydła Mirosława Oknińskiego, który pojawi się w jego narożniku podczas najbliższego starcia.

Naruszczka o Jacku Murańskim: Pokazał, że jest inteligentnym gościem, potrafi analizować! Co wy na to?

Marcin Naruszczka w rozmowie z portalem fightsport.pl wypowiedział się o zachowaniu Jacka Murańskiego podczas ostatniej konferencji FAME MMA. Doświadczony zawodnik MMA pochwalił freak fightera. Mowa o sytuacji, gdy ”Muran” postanowił przeczytać list do carycy Katarzyny II.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis