Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLLil MastiZusje o walce z Lil Masti: Ja bym musiała chyba umrzeć tam w oktagonie, żeby to przerwać!

Zusje o walce z Lil Masti: Ja bym musiała chyba umrzeć tam w oktagonie, żeby to przerwać!

Kamila Smogulecka najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Będzie to starcie na PRIME SHOW MMA 4, gdzie zmierzy się z powracającą Moniką Godlewską. ”Zusje” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim została zapytana o ostatnią walkę, gdzie doznała poważnych kontuzji.

Zusje

Kamila wystąpiła wtedy na gali High League 3 w Ergo Arenie, gdzie na zasadach birmańskich zmierzyła się z Anielą ”Lil Masti” Bogusz. Podopieczna Przemysława Szyszki dominowała! Było zdecydowanie więcej ciosów po stronie ”Lil Masti” – co najważniejsze celniejszych. ”Zusje” pokazała charakter i wytrwała do samego końca. Tym samym Aniela wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Zusje zabiera głos w sprawie kontuzji!

Mateusz Kaniowski postanowił zapytać Kamilę Smogulecką o jej urazy, które pojawiły się w walce z Anielą ”Lil Masti” Bogusz.

Miałam złamanie oczodołu typu blow-out, pęknięty nos i w sumie tyle. No nie masakra stary. Lew się wylizał. To był jeden strzał od razu, to czułam jak to się stało, a jak rozmawiałam z chirurgiem szczękowym później, to powiedział, że jak pracował na sorze, to co weekend widział coś takiego. Lucky punch. W pierwszej rundzie to się złamało no, to prze walczyłam pół rundy z tym, a potem dwie rundy całe ze złamaniem. Honor by mi nie pozwolił, wyobrażasz sobie co by było, gdybym to przegrała w dwie i pół sekundy. Ja bym musiała chyba umrzeć tam w oktagonie, żeby to przerwać. Myślę, że jakbym od razu wiedziała co się stało, to bym przerwała tą walkę. Chociaż nie wiem czy bym przerwała…

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Anderson Silva dwukrotnie znokautowany na ostatnim sparingu przed walką z Jake’m Paulem?

Legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki Anderson Silva, który próbuje teraz swoich sił w boksie i czeka go głośna na amerykańskim rynku walka z youtuberem Jake’m Paulem rzekomo został dwukrotnie znokautowany na ostatnim sparingu przed tą nadchodzącą konfrontacją.

Mirosław Okniński mocno odpowiada Omielańczukowi: Za dużo soczku i w głowie bałagan! Co wy na to?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił zareagować na ostatnią wypowiedź Daniela Omielańczuka. Nasz czołowy ciężki w rozmowie z portalem mymma.pl ponownie został zapytany o Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis