MMA PLMarcin NajmanŻurom wystąpi na MMA VIP 2! W klatce u Najmana zobaczymy też… Antykonfidenta!

Żurom wystąpi na MMA VIP 2! W klatce u Najmana zobaczymy też… Antykonfidenta!

Wygląda na to, że to już pewna informacja! Żurom wystąpi na gali MMA VIP 2! Ale to nie jedyne wzmocnienie organizacji założonej i prowadzonej przez Marcina Najmana. W jej szeregi wstąpił także niejaki Antykonfident.

Antykonfident to internetowa postać, którego kanał subskrybuje ponad 65 tysięcy obserwujących. Znany jest on ze swojej niechęci do wszystkich ludzi współpracujących z policją. O jego występie na gali MMA VIP 2 dowiedzieliśmy się z materiału wideo opublikowanego przez Żuroma.

Żurom wystąpi na MMA VIP 2! W klatce u Najmana zobaczymy też… Antykonfidenta!

Żurom to raper, który przygotowuje się do swojego debiutu w walce w formule mieszanych sztuk walki na jednej z gal freak fightowych w Polsce. Do tej pory nie było pewności, do której organizacji on dołączy. Aż do teraz.

W materiale wideo, który sam opublikował potwierdził bowiem, że podpisał kontrakt z Marcinem Najmanem i pojawi się na gali MMA VIP 2, która zaplanowana jest na połowę czerwca. Oficjalną datę wydarzenia “El Testosteron” jeszcze ukrywa, choć w jednym z wywiadów zdradził, że będzie to najprawdopodobniej 19 czerwca.

Oprócz Żuroma na gali MMA VIP 2 wystąpi też wspomniany wyżej Antykonfident. Jest pomysł, by obaj panowie razem sprawdzili się w klatce. Nie jest to jednak potwierdzone zestawienie i zarówno Żurom, jak i Antykonfident mogą otrzymać innych rywali.

Przypominamy, że walką wieczoru gali MMA VIP 2 będzie pojedynek Szymona “Taxi Złotówy” Września z Szymonem “Syntolem” Komandosem.

Pełna karta wydarzenia zostanie najprawdopodobniej ogłoszona jeszcze w tym miesiącu.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o walce z Don Kasjo: Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb

Zawodnik UFC Mateusz Gamrot był gościem dzisiejszego magazynu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o potencjalnej walce bokserskiej z Don Kasjo.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.