MMA PLGROMDAŻurom w Gromdzie? Jest kandydat do walki z “przygłupim karawaniarzem”!

Żurom w Gromdzie? Jest kandydat do walki z “przygłupim karawaniarzem”!

Czy raper i jedna z kontrowersyjnych postaci w polskim internecie Żurom zawalczy w Gromdzie? Walka na gołe pięści z jego udziałem jest brana pod uwagę nawet przez jednego z właścicieli organizacji Mariusza Grabowskiego. Teraz pojawił się konkretny chętny do walki z Żuromem, by… wybić mu sport z głowy!

Według pierwotnych planów, Żurom w Gromdzie miał zmierzyć się z innym raperem – Sobotą. Jednak może dojść do zupełnie innego zestawienia z jego udziałem.

Żurom w Gromdzie? Jest kandydat do walki z “przygłupim karawaniarzem”!

Obszerny wpis z wyzwaniem Żuromowi rzucił zawodnik MMA Sonic Valerianov, który jest zawodnikiem z niskich kategorii wagowych (waga musza) i to on chce wybić Żuromowi sporty walki z głowy:

“[…] Jeżeli tak się sprawy mają to posłuchaj mnie teraz Ty przygłupi Karawaniarzu.
Tak się składa,że ta smieszna waga kogucia czy piórkowa to nawet też nie jest do końca moja waga,jednak śmiem twierdzić… Jak wiem… że ile byś nie ważył,ile byś sie nie przygotowywał to nie miał byś najmniejszych szans w starciu z małym,zwykłym chłopakiem,który trenuje dla siebie prawie całe swoje życie. Nie ma najmniejszej możliwości,żebyś mógł mi zagrozić w jakikolwiek sposób…

Pisze to jako głos wszystkoch takich chłopaków jak ja,którzy trenują całe życie z pasji i miłości do tego sportu.Dla których nie pieniądze,a sama możliwość wziecia udziału w takim przedsięwzieciu jakim jest GROMDA,wśród takich gladiatorów jak G.O.A.T, CAPO, HUNTER, MAXIMUS, ŁAZAR, ZADYMA, VASYL, TYSON i wielu innych, jest marzeniem i zaszczytem bez względu na pieniądze,bo nie walczy się dla pieniędzy.Ale akurat Ty nie masz o tym bladego pojecia.Bo skąd masz mieć? Z nagrywania chu***ych płyt? Czy kręcenia afer na pierd***niu głupot w internecie i opowiadaniu,że jesteś GIT-em z zasadami. Stary,kogo to k**wa interesuje?

Jedyne w czym jesteś dobry to w byciu klaunem,bo jesteś takim klaunem jakiego nie miał w swoich szeregach Cyrk Zalewski w czasach swojej świetności.”

Sonic Valerianov jest gotowy wejść do ringu Gromdy z Żuromem za darmo i niezależnie od wagi swojego przeciwnika:

“Z tego miejsca rzucam Tobie wyzwanie i prosze zawodników GROMDY o poparcie aby udowodnić,że ten sport idzie w bardzo złą strone,przez takie osoby jak właśnie osobnik,którego ten post dotyczy.I nie ma w nim miejsca dla kogoś takiego.
Nie interesują mnie pieniądze,nie interesują mnie warunki.Możesz ważyć ile chcesz i przygotowywać się ile chcesz. Myślisz,że wrzucanie zdjęcia owsianki lub video z morsowania uczynią z Ciebie gladiatora? Wyglądasz jak mors to fakt,i jeżeli dostane szanse na obnażenie kogoś takiego jak Ty i udowodnienie,iż w tym sporcie nie ma miejsca dla takich karawaniarzy jak Ty,to jak ten mors na brzegu po wyrzuceniu przez ocean będziesz leżał po walce z takim małym,zwykłym chłopaczyną jak ja.”

Cały wpis Sonica Valerianova do sprawdzenia poniżej:

Post ten pisze po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Lukasz Parobiec podczas,której rozmawialiśmy na temat…

Posted by Sonić Valerianov on Saturday, March 27, 2021

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

UFC 260 – wyniki ważenia i spotkania twarzą w twarz [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą UFC 260 w Las Vegas. Uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się też twarzą w twarz ze swymi przeciwnikami.