MMA PLMMA-VIPŻurom ostro do Miśka z Nadarzyna: Dziadek tylko mi dożyj do tej walki!

Żurom ostro do Miśka z Nadarzyna: Dziadek tylko mi dożyj do tej walki!

Andrzej Żuromski podkręca atmosferę! ”Żurom” w mediach społecznościowych wyszedł z przesłaniem do ”Miśka z Nadarzyna”. Nie brakowało mocnych słów. Do ich starcia dojdzie najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2022 roku na gali MMA VIP organizowanej przez Marcin Najmana oraz Dariusza Kosowskiego.

43-latek zadebiutował na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. Ciosy Żuromskiego dochodziły do celu, a Rafał Podejma próbował zaskoczyć obrotowymi kopnięciami. ”Żurom” zachęcał do dalszej wymiany… Podejma miał dobry plan. Zaraz ruszył po nogi i rzucił dużo cięższym rywalem o matę.

W drugiej odsłonie Podejma trenujący w Ankosie Poznań powtórzył tą akcję. ”Antykonfident” spróbował duszenia trójkątnego rękoma, a to szybko przyniosło świetny efekt.

Żurom do Miśka z Nadarzyna: Podobno Mirku głośno dyszysz!

Mirosław Dąbrowski jest pewny swego. ”Misiek z Nadarzyna” w rozmowie z portalem fightsport.pl wypowiedział się o potencjalnej walce z Andrzejem Żuromskim.

Cóż, poszło jakieś słowo, już padło. I co.. Będzie VIP MMA 4 z Żuromem, bo chwalił się, że jestem dziadek-śmadek, dlatego mu pokażę jak dziadek napie*dala. Na pewno go rozerwę, na milion procent.

Andrzej Żuromski nigdy takich sytuacji nie pozostawia bez komentarza. Trzeba przyznać, że ”Żurom” tym razem skierował mocne słowa w kierunku ”Miśka z Nadarzyna”.

Póki co, ja się relaksuję daleko od kraju i rozerwać to możesz prześcieradło w nocy podczas snu, bo podobno Mirku głośno dyszysz i rzucasz się przez sen, robiąc dźwignie poduszce. Dziadek Mirek, tylko mi dożyj do tej walki i nie pierdyknij na zawał lub wylew podczas treningu. Pamiętaj, że MMA to nie warcaby lub szachy i wydolność musisz mieć większą niż spacer z łóżka do wanny. Podjąłem wyzwanie, bo siłę to Ty masz zgredzik i tu nie ma to tamto, ale jak walka wyjdzie poza pierwszą rundę, to boje się, byś po niej nie trafił na stałe, do Ciechocinka z balkonikiem na spacery. Ja póki co mam dwutygodniowy obóz cardio w Afryce i tu mocno idę kondycyjnie, zrzucę parę kg z moją piękną tańzańską pięknością i wrócę do Polski po dobrym resecie i wznowie ostre treningi w stójce i parterze. Więc Dziadzia PLEASE!!! Oszczędzaj siły i dożyj do naszego starcia. Więcej na bieżąco ŻuromTV (Instagram).

Żurom

Zobacz także:

Szlachet kontra Mięśniak na MMA VIP? Ochroniarze mieli dostać propozycje!

Trzecia edycja MMA VIP zbliża się dużymi krokami. Jak się okazuje Marcin Najman oraz Dariusz Kosowski mają wiele ciekawych pomysłów na freakowe zestawienia. Niewykluczone, że już niebawem zobaczymy dwóch ochroniarzy w klatce.

Misiek z Nadarzyna o walce z Żuromem: Na pewno go rozerwę, na milion procent! Tak będzie?

Mirosław Dąbrowski jest pewny swego przed debiutem w mieszanych sztukach walki. ”Misiek z Nadarzyna” zapewnia, że robi szybko znaczące postępy. Dąbrowski w przyszłym roku ma zmierzyć się z Andrzejem Żuromskim.