MMA PLFAME MMAŻurom apeluje do FAME MMA o walkę z Sobotą: To jest walka… [WIDEO]

Żurom apeluje do FAME MMA o walkę z Sobotą: To jest walka… [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Andrzejem Żuromskim, który już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” na drugiej edycji MMA VIP zmierzy się z ” Antykonfidentem”.

W walce wieczoru dojdzie do pierwszej walki Szymona ”Syntola” Komandosa. Co ciekawe jego przeciwnikiem będzie Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień, który z dobrej strony zaprezentował się na pierwszej edycji. Wrzesień w drugiej odsłonie zastopował Marcina Najmana, dla którego była to ostatnia pożegnalna walka.

Żurom dalej ma nadzieje na walkę z Sobotą!

Andrzej Żuromski w rozmowie z naszym portalem zdradził, że związał się z organizacją MMA VIP na trzy walki. ”Żurom” mimo wszystko dalej liczy na starcie z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim.

Jak mi się uda wygrać tą pierwszą walkę, drugą to zobaczymy jak się moje losy potoczą. Na chwilę obecną z organizacją Marcina Najmana mam dogadane trzy walki, dwie w tym roku. Trzecią w następnym i zobaczymy jak to się dalej potoczy. I może dojdzie do tej walki z Sobotą jeszcze w międzyczasie. Jak to będą włodarze FAME MMA oglądać to odezwijcie się do mnie, dogadajmy warunki. Jeśli on nie chce walczyć na gołe pięści, to i tak jest dla mnie walka honorowa. Bo on już honoru nie ma, ale chciałbym obić tą gębę publicznie. 

Cała rozmowa poniżej:

Aktualna rozpiska MMA VIP 2:

1. Złotówa vs. Syntol
2. Młody Pudzian vs. TBA
3. Żurom vs. Antykonfident
4. Tomasz Chic vs. TBA
5. Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
6. Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
7. Adam Okniński vs. TBA
8. Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
9. Psychotrop vs. Detailer
10. K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Don Kasjo kontra Pudzianowski? ”Nie bałbym się, bo robiłem z dużo cięższymi!”

Nie brakuje pomysłów wśród fanów organizacji FAME MMA. Kasjusz Życiński podczas ostatniego cage’a został zapytany o potencjalną walkę z… Mariuszem Pudzianowskim. ”Don Kasjo” nie ma nic przeciwko i od razu podkreśla, że Mariusza darzy dużym szacunkiem.

FEN 34: Gwiazda Hotelu Paradise wypada z gali! Doznał złamania szczęki na treningu z grupą zawodowców! Widzieliście?

To miała być jedna z walk freak fightowych na gali FEN 34. Na przeciwko siebie mieli stanąć gwiazdy Hotelu Paradise – Artur Sargsyan i Kamil Piórkowski. Starcie to jednak zostało odwołane z powodu kontuzji tego pierwszego.