MMA PLFFFŻołnierskie starcie na gali FFF 2 w Zielonej Górze

Żołnierskie starcie na gali FFF 2 w Zielonej Górze

Foto: FFF

Znany z pierwszej edycji gali FFF, porucznik Filip Bątkowski zmierzy się 21 grudnia na gali FFF 2 w Zielonej Górze ze starszym szeregowym Hubertem Sulewskim w jednym z pojedynków otwierających galę w hali CRS.

Bilety na FFF 2 w sprzedaży na eBilet.pl i abilet.pl

Filipa Bątkowskiego doskonale pamiętają widzowie pierwszej edycji gali FFF. W czerwcu członek 18 Dywizji Zmechanizowanej spotkał się w klatce z Kamilem Korzeniowskim i zaprezentował się znakomicie. 28-latek mimo że szybko doznał w walce złamania szczęki przewalczył pełen dystans i zwyciężył pojedynek w oczach sędziów. Tym samym porucznik Wojska Polskiego pozostał niepokonany w zawodowych starciach.

Hubert Sulewski również nie przegrał jeszcze żadnego pojedynku. Co ciekawe, członek 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej miał przyjemność walczyć na jednej z gal organizowanych przez swojego najbliższego przeciwnika. Starszy szeregowy regularnie startuje także w zawodach organizowanych przez polskie siły zbrojne i jest aktualnym Mistrzem Wojska Polskiego w starciach w bliskim kontakcie.

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. W najgorętszym pojedynku wieczoru zawalczą dwie wysportowane i piękne panie, Way of Blonde oraz Lady Squat. Na gali FFF 2 dojdzie także do spotkania Rafała „Tito” Kryli z raperem Restem.

[informacja prasowa]