MMA PLBonus BGCZobaczcie jak wyglądał i co robił ”Bonus BGC” 12 lat temu! Będziecie zaskoczeni!

Zobaczcie jak wyglądał i co robił ”Bonus BGC” 12 lat temu! Będziecie zaskoczeni!

Piotr Witczak wraca do rywalizacji! ”Bonus BGC” już w październiku wystąpi w extra fightcie gali Punch Down 3. Jest to pierwsza organizacja w Polsce w walkach “na liście”. 

Już niebawem poznamy przeciwnika ”Łazarskiego Gladiatora”. Przypomnijmy, że ruszyły zapisy do turnieju, w którym tym razem w stawce będzie 30 tysięcy złotych. To nie koniec, bo po raz pierwszy w Poznaniu zobaczymy starcie kobiet na ”listwy”. Będzie ciekawie!

Tak wyglądał ”Bonus BGC” 12 lat temu!

Powrót do przeszłości z Piotrem Witczakiem! Większość może być zaskoczona. Tak właśnie wyglądał popularny ”Bonus BGC” dwanaście lat temu. Piotrek starał się, aby choć w jakimś stopniu był przy nim sport. Na załączonym zdjęciu Piotrek i jego wspomnienia z rywalizacji w futbolu amerykańskim.

Made my day 😉😉😉 Facebook mi przypomniał że 12 lat temu był grany futbol amerykański ✊

Opublikowany przez Piotra Witczaka Piątek, 11 września 2020

Piotr ”Bonus BGC” Witczak nie mógł doczekać się następnego startu. W ostatnim czasie 31-latek zdradził, że chętnie wróci do organizacji FAME MMA, ale jest jeden warunek. Byłby to rewanżowy pojedynek z Wojciechem Golą, z którym przegrał w 2017 roku.

Przypomnijmy, że przygoda Piotrka z freakową federacją zakończyła się po szybkiej przegranej z Marcinem Najmanem. ”Łazarski Gladiator” do tego pojedynku przystępował z przemianą. Mowa tutaj o zbiciu wielu kilogramów. 

Wcześniej Piotr Witczak stoczył dwa pojedynki w FAME MMA, a w jednym nawet był bliski wiktorii. Mowa o starciu z Sebastianem ”Ztrolowanym” Nowakiem, jednak zabrakło kondycji, aby to wykończyć.

Zobacz także:

To jest wspaniała wiadomość! Będzie udany debiut Gamrota?

Mateusz Gamrot dołączył do największej organizacji na świecie. Polak poznał szczegóły debiutu. Sami zobaczcie

Murański nie może doczekać się walki z Tańculą! Jak typujecie?

Mateusz Murański trenuje do swojego zawodowego debiutu. Udało nam się porozmawiać z ”Adkiem”, który zdradził jaką miał styczność w przeszłości ze sportami walki