MMA PLKSWZobacz początki Gamrota w KSW! Organizacja wspomina pierwszą walkę mistrza [WIDEO]

Zobacz początki Gamrota w KSW! Organizacja wspomina pierwszą walkę mistrza [WIDEO]

Foto: facebook.com/KSW

Przygoda Mateusza Gamrota (16-0, 1NC) z KSW powoli dobiega końca. Z tego powodu organizacja zdecydowała się pokazać fanom debiutanckie starcie “Gamera” w ringu organizacji.

Przygoda poznaniaka z federacją trwała siedem lat. W tym czasie zawodnik stoczył dla organizacji 13 pojedynków, wygrywając 12 z nich. Jedno starcie zostało uznane z kolei za nieodbyte. W tym czasie Gamrot zdołał osiągnąć pas mistrzowski wagi lekkiej oraz piórkowej.

W ringu oraz klatce KSW “Gamer” miał okazję mierzyć się z kilkoma klasowymi zawodnikami. Najbardziej zacięta rywalizacja dotyczyła oczywiście konfliktu z Normanem Parkiem (28-7-1, 1NC). Oprócz tego Polak zdołał do swojego rekordu dopisać takie nazwiska jak Mansour Barnaoui (19-4), Marif Piraev (25-3) oraz Andre Winner (22-13).

29 sierpnia 30-latek odejdzie jednak od dotychczasowego pracodawcy. Wspomnianego dnia “Gamer” zmierzy się z Smailem Musaevem (14-0). Rosjanin przebojem wdarł się do organizacji, wygrywając dwie walki w pierwszej rundzie.

Jako jedną z form promowania pojedynku Konfrontacja Sztuk Walki wykorzystała pierwszą walkę Gamrota dla federacji. Ta miała miejsce w czerwcu 2013 roku. Wtedy to poznaniak przed czasem rozprawił się z Mateuszem Zawadzkim (13-4-2), który wtedy meldował się rekordem 9-1-1. Dla porównania dla mistrza wagi lekkiej było to dopiero czwarte zawodowe starcie.

Pełną walkę zobaczycie poniżej:

Debiut Mateusza Gamrota w KSW | KSW 54

Dawno, dawno temu… w 2013 roku do białego ringu KSW wszedł 22-letni Mateusz Gamrot i pokazał wszystkim, dlaczego jest uważany za wielki talent.

Opublikowany przez KSW Czwartek, 13 sierpnia 2020

KSW 54 odbędzie się 29 sierpnia. Oprócz walki Gamrot – Musaev w oktagonie umiejętności zaprezentuje m.in. wchodzący do MMA Izu Ugonoh. Ponadto ważny krok w kierunku pasa mistrzowskiego wagi lekkiej wykona zwycięzca starcia Maciej Kazieczko (6-1)Marian Ziółkowski (21-7-1, 1NC).

Zobacz także:

Jóźwiak o Saidovie w FEN: Oczekiwania finansowe były bardzo wysokie

Paweł Jóźwiak w ostatnim programie Koloseum na Polsat Sport opowiedział o Aslambeku Saidovie w FEN-ie. Jak się bowiem okazuje, Czeczen jest obecnie wolnym zawodnikiem, a organizacja Fight Exclusive Night jest zainteresowana zatrudnieniem byłego mistrza KSW.

Izu Ugonoh o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Może zacznijmy od tego, że…

Izu Ugonoh gościł we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiedział między innymi o walce z Mariuszem Pudzianowskim. Ugonoh to nowozakontraktowana gwiazda Federacji KSW, której debiut zapowiadany jest na dzień 29 sierpnia.

Gdzie obejrzeć galę ACA 109?

Karta walk gali ACA 109 jest już kompletna. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.