McGregor musiał być prawdziwym wrogiem! Zobacz jak Khabib zwykle zachowuje się po walkach [WIDEO]

Khabib Nurmagomedov (27-0) nieokazujący Conorowi McGregorowi (21-4) szacunku w walce na UFC 229 w Las Vegas to jedynie incydentalne zachowanie Rosjanina. Mistrz wagi lekkiej UFC jest bowiem znany z tego, że większość swoich rywali darzy należytym szacunkiem.

Po walce wieczoru gali UFC 229 w Las Vegas, Khabib Nurmagomedov najpierw opluł dwukrotnie poddanego przed chwilą Conora McGregora, a potem wyskoczył z oktagonu i zaatakował prowokującego go trenera Irlandczyka – Dillona Danisa. Sytuacja ta pokazuje jedynie tyle, że między Rosjaninem a Irlandczykiem panowała prawdziwa wrogość.

Nurmagomedov nie zdzierżył licznych przytyków McGregora na temat jego pochodzenia, religii czy rodziny i pokonując go w miniony weekend po prostu dał upust negatywnym emocjom. Czy zachowanie Khabiba było słuszne? Na pewno nie, ale w pewnym sensie było zrozumiałe.

Na temat Rosjanina po minionej gali pojawiło się mnóstwo komentarzy sugerujących, że nie potrafi zachować się jak mistrz. W kontrze do tych opinii publikujemy przykład tego, w jaki sposób Nurmagomedov traktuje swoich przeciwników.

Wideo znalezione na Twitterze: