MMA PLKowalkiewiczZobacz jak Karolina Kowalkiewicz wygrała walkę na UFC w Las Vegas! Ona “nigdy się nie poddaje” [WIDEO]

Zobacz jak Karolina Kowalkiewicz wygrała walkę na UFC w Las Vegas! Ona “nigdy się nie poddaje” [WIDEO]

Wczoraj był wielki dzień dla 36-letniej Polki! W poniższej wiadomości możecie zobaczyć jak Karolina Kowalkiewicz wygrała walkę na UFC w Las Vegas! Starcie Polki było najważniejszą walką karty wstępnej gali UFC on ESPN+ 65: Volkov vs Rozenstruik.

Karolina Kowalkiewicz wygrała walkę na UFC

Kowalkiewiecz w rewanżowym starciu mierzyła się z Felice Herrig. Polka do tej walki przystępowała z serią pięciu porażek z rzędu, mając nadzieję na przełamanie złej passy.

Mimo ogromnej presji i faktu, że jej przeciwniczka nie oddała jej należytego szacunku przed walką, Kowalkiewicz poszło bardzo dobrze!

Karolina Kowalkiewicz wygrała starcie z Amerykanką przez poddanie duszeniem zza pleców w drugiej rundzie.

Akcję kończącą ten pojedynek możecie obejrzeć poniżej:

Po walce, Kowalkiewicz napisała w swoich mediach społecznościowych klasyczne, ale prawdziwe w sportach walki przesłanie: Nigdy się nie poddawaj!

Co ciekawe, już po walce Felice Herrig z większym respektem traktowała Karolinę Kowalkiewicz i chętniej pozowała do wspólnych zdjęć:

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis