MMA PLUFCZobacz jak Charles Oliviera poddał Justina Gaethje na UFC 274 i zapewnił sobie walkę o pas wagi lekkiej [WIDEO]

Zobacz jak Charles Oliviera poddał Justina Gaethje na UFC 274 i zapewnił sobie walkę o pas wagi lekkiej [WIDEO]

Za nami walka wieczoru gali UFC 274! Charles Oliveira poddał w niej pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej Justina Gaethje już w pierwszej rundzie. Brazylijczyk jednak nie zdobył pasa przez problemy z osiągnięciem wymaganego limitu wagowego dla walki mistrzowskiej i tytuł mistrzowski został mu odebrany jeszcze przed walką.

Charles Oliviera poddał Justina Gaethje

Walka od początku miała srogie momenty. Zarówno Gaethje, jak i Oliviera mocno ruszyli na siebie w początkowej fazie walki. Amerykanin miał niezwykle groźne uderzenia, ale ostatecznie to Brazylijczyk znalazł sprytny sposób na zakończenie tego starcia.

Zobacz jak Charles Oliviera poddał Justina Gaethje na UFC 274

“Da Bronx” potrzebował niecałej rundy, by dojść za plecy Justina Gaethje i poddać go idealnie zapiętym duszeniem. Akcję kończącą galę UFC 274 możecie zobaczyć na poniższych filmikach:

Po tym zwycięstwie, Oliveira wybiegł z oktagonu i ruszył w kierunku szefa UFC Dany White’a. Sugerował on przyznanie mu kolejnej walki o pas mistrzowski wagi lekkiej. Tę Brazylijczyk otrzyma już w kolejnej walce.

Nie wiadomo jednak na ten moment, kto będzie jego przeciwnikiem.

Przypominamy także, że Charles Oliviera wygraną nad Justinem Gaethje zwyciężył już jedenastą walkę w oktagonie UFC z rzędu!

Zobacz także:

Bellator 280 – wyniki i najlepsze akcje. Bader wciąż mistrzem, Romero kończy równo z gongiem, Niedzielski zwycięża [WIDEO]

Za nami gala Bellator 280 w Paryżu. Nie zabrakło efektownych skończeń. Na pełnym dystansie zawalczyli zaś reprezentanci Polski, choć z różnym skutkiem.

PFL 2022 #3 – wyniki i najlepsze akcje. Harrison, Pettis i MacDonald ze zwycięstwami [WIDEO]

Za nami trzecia gala bieżącego sezonu Professional Fighters League. W Arlington w stanie Texas rywalizację rozpoczęli zawodnicy wagi półśredniej oraz zawodniczki kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis