MMA PLPunch DownZobacz finał gali PUNCHDOWN #2. Były mocne “liście”!

Zobacz finał gali PUNCHDOWN #2. Były mocne “liście”!

Foto: YouTube.com/PunchDown

7 marca w poznańskim Klubie Muzycznym B17 odbyła się druga gala PUNCHDOWN, która organizuje walki w policzkowaniu się. W poniedziałek organizatorzy opublikowali wideo z finałowego pojedynku całego wydarzenia.

PUNCHDOWN to polska organizacja popularnych walk “na liście” Pod koniec zeszłego roku miało miejsce pierwsze wydarzenie pod wspomnianą banderą, gdzie dla zwycięzcy czekało 10 tysięcy złotych. Finalnie kwota ta została rozdzielona na dwóch zawodników.

W marcu doszło do drugiego eventu. Ten zorganizowany był z większym rozmachem. Po pierwsze tym razem wygrany mógł liczyć na nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych. Ponadto w trakcie gali miał miejsce koncert Ryszarda “Peji” Andrzejewskiego.

Przechodząc do sportowego aspektu imprezy, w poniedziałek zostało opublikowane wideo z finałowej walki. Udział w niej wzięli Sebastian “Monster” Pawlik i Dawid “Zaleś” Zalewski. Faworytem rywalizacji był Zalewski, który w drodze do ostatniego starcia zainkasował mniej ciosów.

Ostatecznie rywalizacja trwała na pełnym dystansie. Obaj zawodnicy zadali rywalowi ciężkie ciosy. Obaj również nie uchronili się przed faulami w postaci odsunięcia twarzy przy uderzeniu. Decydujący głos należał do sędziów, którzy zdecydowali o wygranej “Zalesia”.

Wideo z walki: