Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEwa BrodnickaZnowu robią szum! Ewa Brodnicka vs Marta Linkiewicz na FAME 18!

Znowu robią szum! Ewa Brodnicka vs Marta Linkiewicz na FAME 18!

Oni znowu to zrobili! Oni znowu robią ogromny szum! Największa polska organizacja freakowa ogłosiła starcie pań na swoją najbliższą galę! I to jakie starcie! Ewa Brodnicka vs Marta Linkiewicz zostało właśnie oficjalnie ogłoszone na FAME 18!

Ewa Brodnicka vs Marta Linkiewicz na FAME 18

Gala o której mowa odbędzie się już 18 maja w łódzkiej Atlas Arenie! Pojedynek ten będzie co-main eventem całego wydarzenia.

FAME MMA tak zapowiada to starcie:

“Marta Linkiewicz wraca do łódzkiej Atlas Areny po przegranej z Lil Masti w najlepszej i najbardziej wyrównanej walce kobiet w historii freak fightów. Znowu czeka ją trudne wyzwanie. Tym razem zawalczy z byłą mistrzynią świata w boksie federacji WBO – Ewą Brodnicką!🤯

Obie wygrywały i przegrywały z tymi samymi przeciwniczkami. Teraz czas sprawdzić, która z nich okaże się lepsza w bezpośredniej konfrontacji 👊🏻🔥

Macie swoją faworytkę?
Piszcie #teamlinkimaster czy #teamkleo 🫵”

Zobacz także:

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka, czyli były rywal Denisa Załęckiego udzielił wywiadu Michałowi Cichemu z portalu MMA.PL, w którym bezlitośnie wypowiedział się o występie “Bad Boya” z Torunia na gali High League 6.

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis