MMA PLFAME MMAZnany siatkarz skrytykował Marcina Najmana: Dostałbyś to co zawsze, czyli solidny wpi*rdol! 

Znany siatkarz skrytykował Marcina Najmana: Dostałbyś to co zawsze, czyli solidny wpi*rdol! 

Marcin Najman dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój najbliższy pojedynek. Podczas FAME MMA 8 dojdzie do jego drugiego pożegnalnego aktu. Częstochowianin zmierzy się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na zasadach bokserskich w małych rękawicach.

Były bokser swoje pożegnanie z fanami FAME MMA rozpoczął na siódmej edycji w Łodzi. Była to ostatnia jego walka w formule MMA. Najman ponownie konfrontował się z zawodnikiem Mirosława Oknińskiego. Tym razem naprzeciwko niego stanął Dariusz ”Lew” Kazimierczuk.

Walka nie trwała długo choć ”Lew” chciał zaskoczyć niskimi kopnięciami. Najman wyczekał moment i dopadł rywala. Następne uderzenia w parterze były dokończeniem dzieła zniszczenia. Podsumowując Najman mógł celebrować swoje drugie zwycięstwo pod banderą FAME MMA.

Marcin Możdżonek z mocną odpowiedzią na słowa Najmana!

Marcin Najman nigdy nie ukrywał, że interesuje się polityką. Tym razem ”El Testosteron” w mediach społecznościowych skrytykował rolników. Na te słowa odpowiedział szybko Marcin Możdżonek. Trzeba przyznać, że była to mocna kontra!

To może jakaś walka “Fame mma rolnik edition”? Wtedy byś im pokazał, gdzie raki zimują! Żartuję. Dostałbyś to co zawsze, czyli solidny wpi…..

Marcin Możdżonek to siatkarz, który sukcesów w swojej dotychczasowej karierze ma wiele! 35-latek grał na pozycji środkowego, a dlaczego grał? Bo w tym roku postanowił zakończyć karierę. Zawodnik pochodzący z Olsztyna to chociażby Mistrz Europy, Mistrz Świata Juniorów, a prawie 3-lata kapitan reprezentacji Polski seniorów.

Najbliższym przeciwnikiem częstochowianina będzie Kasjusz Życiński, dla którego będzie to już czwarta walka w organizacji FAME MMA. ”Don Kasjo” jest niepokonany, a w stawce starcia z Najmanem będzie wyczekiwany pas króla.

Zobacz także:

Ależ forma Tysona! Czekacie na powrót?

Mike Tyson w świetnej formie przed powrotem na ring. Sami zobaczcie, bo sylwetka robi wrażenie

Różal o walce z Jaroszem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Różalski odpowiedział na nasze pytanie. Mowa o doprowadzeniu do walki z legendą Łukaszem Jaroszem. Nie udało się W DSF może uda się w Genesis?