MMA PLArchiwumClout MMAZnany piłkarz zawalczy jeszcze w tym roku na Clout 3? Kibice będą zaskoczeni

Znany piłkarz zawalczy jeszcze w tym roku na Clout 3? Kibice będą zaskoczeni

Coraz częściej mówi się o tym, że trzecia edycja Clout MMA odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładnie 29 grudnia. To nie koniec informacji, bowiem są doniesienia o debiucie w freak fightach kolejnego popularnego piłkarza. 

Clout

W sieci mówi się także o potencjalnym rewanżowym pojedynku Marcina ”El Testosterona” Najmana. Częstochowianin tym samym stoczyłby czwarty pojedynek w Clout MMA. Mocne tempo byłego pięściarza, który tym samym w 2023 roku stoczyłby pięć walk. Sam Najman w jednym z wywiadów wyjawił, że pojawiło się zapytanie odnośnie rewanżu.

Najman na ostatniej gali Clout MMA 2 w Płocku stoczył dwa pojedynki. W pierwszym ”El Testosteron” po pełnym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z dużo lżejszym reprezentantem Mirosława Oknińskiego – Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim. W drugim pojedynku Najman został zdyskwalifikowany za ciosy w tył głowy. Była to właśnie walka z Adrianem Ciosem. Tuż po pojedynku były pięściarz złożył protest, który ostatecznie został odrzucony.

Wawrzyniak w freak fightach?

Artur Przybysz wyjawił kolejne doniesienia odnośnie zbliżającej się gali Clout MMA 3. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie nie brakuje sportowców, którzy decydując się na walki w freak fightach.

Kolejnym, który podjął taką decyzje ma być Jakub Wawrzyniak. 40-latek to lewy obrońca, który posiada 49 występów w reprezentacji Polski. Wawrzyniak grał w takich klubach jak Panathinaikos, Lechia Gdańsk czy Legia Warszawa.

Przybysz przypuszcza, że przeciwnikiem Wawrzyniaka będzie Tomasz Hajto, albo Błażej Augustyn.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis