MMA PLConor McGregorZnany kick-boxer ostro po przegranej McGregora: Nie żal mi jego połamanej nogi, niech burak wycierpi…

Znany kick-boxer ostro po przegranej McGregora: Nie żal mi jego połamanej nogi, niech burak wycierpi…

Uznany kick-boxer w naszym kraju w mocnych słowach skomentował przegraną Conora McGregora (22-6). Irlandczyk w szybkim tempie zdobył wielką popularność i rzeszę fanów, ale również krytyków.

”Notorious” na UFC 264 stanął przed szansą natychmiastowego rewanżu za przegraną przez nokaut w Abu Dhabi. Tym razem już w pierwszej rundzie Dustin Poirier zdobył znaczącą przewagę.

McGregor w końcówce doznał poważnej kontuzji (złamanie) i nie był w stanie kontynuować dalej pojedynku. Był jednak gotowy w wywiadzie po walce ponownie zaczepić żonę swojego rywala.

Jędrzejczyk o McGregorze: Nigdy nie byłem jego fanem!

Paweł Jędrzejczyk uznany zawodnik muay thai i kick-boxingu postanowił w mediach społecznościowych skomentować ostatni występ Conora McGregora (22-6). 40-latek zapewnia, że od samego początku nie był fanem Irlandczyka.

Nigdy nie byłem jego fanem. Zawsze uważałem, że to zwykły prostak. Był oczywiście dobrym sportowcem i biznesmenem. Potrafił manipulować ludźmi. Są jednak zachowania, które wojownikowi nie przystoją. Wyrywanie pasa przeciwnikowi, obrażanie rodziny ( tym bardziej gdy ma swoją) to tylko pierwsze z brzegu…Nie żal mi jego połamanej nogi. Niech burak wycierpi swoje .Nie nauczy go to jednak niczego.Wsiądzie do swojego RR i pojedzie dalej. Nie mniej jednak, to już koniec rudzielca w tym sporcie😉

Nigdy nie byłem jego fanem. Zawsze uważałem, że to zwykły prostak. Był oczywiście dobrym sportowcem i biznesmenem….

Posted by Pawel WERGI Jedrzejczyk on Sunday, July 11, 2021

Zobacz także:

Conor McGregor atakuje Poiriera, jego żonę i zapowiada czwartą walkę, Andrzej Janisz nazywa go “idiotą”! Przesadził?

Conor McGregor nie zgadza się z takim zakończeniem trylogii, jaką oglądaliśmy na gali UFC 264 i atakuje Dustina Poiriera, jego żonę i zapowiada, że powróci po “Diamenta” w przyszłości!

Khabib komentuje wygraną Poiriera nad McGregorem na UFC 264: Dobro zawsze zwycięża zło… Widzieliście?

Khabib Nurmagomedov komentuje wygraną Dustina Poiriera nad Conorem McGregorem, którą oglądaliśmy w walce wieczoru minionej gali UFC 264 w Las Vegas.