MMA PLDon KasjoZnany dziennikarz o walce Don Kasjo vs. Parke: Rozsadzi to internet i PPV!

Znany dziennikarz o walce Don Kasjo vs. Parke: Rozsadzi to internet i PPV!

Foto: FAME MMA/KSW

Andrzej Kostyra na swoim kanale YouTube odpowiadał na pytania widzów. Uznany dziennikarz i komentator sportowy został zapytany o potencjalną walkę Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke na zasadach bokserskich. Kostyra przekonuje, że sam jest ciekawy takiego starcia i chciałby to zobaczyć.

O starciu byłego mistrza KSW z ”Don Kasjo” wspomina się już parokrotnie. Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli FAME MMA przekonywał, że możliwym scenariuszem jest ściągnięcie Normana do freakowej organizacji.

Widzimy taką możliwość. Oczywiście to co Martin Lewandowski powiedział jest prawdą i takie ograniczenia istnieją. Mamy tutaj pewne pomysły, spróbujemy dojść do porozumienia. Nie wykluczam, że taka walka będzie miała miejsce w przyszłości.

Kostyra o walce Don Kasjo vs Parke: Jest jeden mały szkopuł!

Andrzej Kostyra chciałby zobaczyć pojedynek pomiędzy ”Don Kasjo”, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że obaj za sobą nie przepadają, a ich konfrontacja zapewnia emocje oraz tak zwane dymy.

Pojawia się jeden, ale jakże duży problem. Norman Parke ma wiążący kontrakt z organizacją KSW. Tym samym jego pojedynek w innej organizacji na terenie Polski jest niemożliwy. Co w tej sytuacji? Walka ”Don Kasjo” z Parke musi  odbyć się za granicą. Andrzej Kostyra ma nadzieje, że właściciele dojdą do porozumienia  i w niedalekiej przyszłości zobaczymy takie zestawienie.

Rozmawiałem przed nagraniem z Kasjuszem. On mówi, że bardzo chętnie zawalczy z tym Normanem. Używał określenia ”pałka” z Normanem pałką (śmiech) i go pokona. Ja bym bardzo chętnie zobaczył ten pojedynek, ale jest jeden mały szkopuł. Zadzwoniłem do KSW, bo przecież Norman Parke jest w KSW. I Wojsław, który jest tam głównym dyrektorem sportowym powiedział ”Andrzej my w grudniu ubiegłego roku podpisaliśmy wieloletni kontrakt z Normanem Parke i on ma tam warunki. Mało prawdopodobne, że dojdzie do tego pojedynku, ale mówi nigdy nie można mówić nigdy”. W każdym bądź razie jeśli doszłoby do tej walki w formule bokserskiej, bo o takiej walce marzy Don Kasjo, to byłby bardzo ciekawy pojedynek. Myślę, że rozsadziły internet i PPV. Tylko jak zaznaczyłem Wojsław mówi mamy kontrakt z Parke, nigdy nie mów nigdy, ale to wymaga zgody, aby dogadali się właściciele FAME MMA i KSW. Może się dogadają i to byłoby rzeczywiście bardzo sympatyczne.            

Zobacz także:

Juras zapowiada następną walkę! Czekacie?

Juras w mediach społecznościowych zapowiada powrót do mocnych treningów, bo zbliża się następna walka. Będzie to niedoszłe starcie z Szymonem Kołeckim?

Sprawa zostaje zawieszona! Rozczarowani?

Niestety sprawa zostaje zawieszona. Mowa o śmierci zapaśnika, do którego doszło pod koniec stycznia tego roku