MMA PLUFCZnany dziennikarz Krzysztof Stanowski skomentował oświadczenie Karoliny Kowalkiewicz: Drastyczne to jest

Znany dziennikarz Krzysztof Stanowski skomentował oświadczenie Karoliny Kowalkiewicz: Drastyczne to jest

Foto: Feb 22, 2020; Auckland, New Zealand; Karolina Kowalkiewicz reacts following her match against Yan Xiaonan during UFC Fight Night Auckland at Spark Arena. Mandatory Credit: Jasmin Frank-USA TODAY Sports

Wczoraj polskie media branżowe obiegło dramatyczne oświadczenie Karoliny Kowalkiewicz (12-6), która podzieliła się informacjami na temat swojego stanu zdrowia po minionej gali UFC Auckland.

Polka nie zaliczyła do udanych występu w Nowej Zelandii, bowiem przegrała  z Xiaonan Yan (12-1, 1 N/C) decyzją sędziów, ponosząc czwartą porażkę w oktagonie z rzędu, a na dodatek po walce musiała zostać przewieziona do szpitala, skąd nie przywiozła pozytywnych wiadomości:

Oświadczenie polskiej zawodniczki UFC dotarło między innymi do dziennikarza sportowego i założyciela portalu Weszlo.com Krzysztofa Stanowskiego, który przekazał swój punkt widzenia na kobiece MMA:

“Drastyczne to jest. Mówiąc szczerze, lubię sobie pooglądać walczących facetów, ale walczące kobiety przełączam. Ani to mnie nie kręci pod względem poziomu, ani pod względem emocji, ani estetycznie. Zastanawiam się, czy naprawdę jest na to rynek.”