MMA PLMarcin NajmanZnani youtuberzy parodiują Marcina Najmana: STANOOSKI! [WIDEO]

Znani youtuberzy parodiują Marcina Najmana: STANOOSKI! [WIDEO]

To będzie jeszcze długo wspominane… Tym razem popularni youtuberzy postanowili sparodiować Marcina Najmana i powtórzyć jego ostatnią aferę. Brzoza TV oraz Lukas TV szukali Krzysztofa Stanowskiego.

Kolejna odsłona konfliktu między Marcinem Najmanem, a Krzysztofem Stanowskim miała miejsce pod koniec grudnia w Częstochowie. Były bokser podjechał pod stadion Rakowa Częstochowa, gdzie planował stoczyć sparing z dziennikarzem. Do pojedynku rzecz jasna nie doszło.

Chwilę po 12, Krzysztof Stanowski nagrał wiadomość, którą skierował w stronę byłego boksera.

Marcin, nie mogę uwierzyć jaki ty jesteś głupi. Ty myślałeś, że ja naprawdę przyjadę do Częstochowy się z Tobą bić. Ja się w ogóle do Częstochowy nie wybierałem, jestem w Warszawie na spotkaniach biznesowych z poważnymi ludźmi. Człowieku, tam nikogo nie ma. Od początku chciałem tylko żebyś stał jak ten głupek na mrozie i czekał na walkę z gościem, który się nigdy w życiu nie bił.

Popularni youtuberzy parodiują Marcina Najmana!

Łukasz Brzozowski i Łukasz Wdowiak to popularni youtuberzy, którzy postanowili wcielić się w Marcina Najmana. Obaj ruszyli na dalsze poszukiwania Krzysztofa Stanowskiego.

Niewykluczone, że już niebawem dojdzie do spotkania Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim, który wylicytował kurtkę częstochowianina.

Teraz dojdzie do przekazania słynnej kurtki, którą Marcin Najman będzie musiał złożyć na ręce Stanowskiego. Na to spotkanie internauci już ostrzą sobie zęby.

Zobacz także:

Arab gotowy na walkę o pas i ma na celowniku rywala! Chcielibyście to zobaczyć?

Gabriel Al-Sulwi jest gotowy na walkę o pas FAME MMA. ”Arab” ma również na celowniku potencjalnego rywala

Rest zdradza kulisy sparingu z Popkiem! Zaskoczeni?

Rest postanowił zdradził kulisy swoich sparingów z Popkiem Monsterem. Będziecie zaskoczeni