MMA PLFAME MMAZnani tiktokerzy na FAME MMA? Doszło do przecieku na Instagramie!

Znani tiktokerzy na FAME MMA? Doszło do przecieku na Instagramie!

Znani międzynarodowi tiktokerzy wystąpią na najbliższej gali FAME MMA 15? Wiele na to wskazuje, bowiem na Instagramie wyciekł obrazek z treningu jednego z braci Neffati, którzy na chińskiej platformie społecznościowej mają aż… 18 mln obserwujących!

Znani tiktokerzy na FAME MMA? Doszło do przecieku na Instagramie!
Foto: FAME MMA/ Instagram

Niedawno organizacja FAME ogłosiła, że na 15. gali zobaczymy aż 8 nowych twarzy. Do tej pory oficjalnie wiemy, że będą to m.in: raper Sarius, Mikołaj “Konopsky” Tylko, a także streamer Fraciszek “Franio” Rusiecki. Pozostałych pięciu bohaterów poznamy na wspomnianej wcześniej konferencji.
Zobacz: Aż 8 debiutantów na gali FAME MMA 15! Kto nowy zawita do organizacji?

Na Insta Stories współpracującego z FAME Michała Rogozińskiego można dostrzec umiejętności jednego z Neffati Brothers. Oznaczono ekipę, która kręci materiały typu “Dzień z zawodnikiem” oraz organizacja FAME MMA. Można wnioskować zatem, że wiele wskazuje, iż zobaczymy jednego (bądź dwóch) braci Neffati na najbliższej gali FAME 15.

Neffati Brothers na FAME MMA 15?

Bracia Jamil i Jamel nagrywają rozrywkowe TikToki, które docierają do milionów fanów. Zgromadzili na platformie aż 18 mln obserwujących, a najpopularniejsze filmiki mają ponad 40 mln wyświetleń!

Gala FAME 15 odbędzie się w sierpniu. Dokładną datę i miejsce poznamy podczas pierwszej konferencji prasowej, która już 20 lipca w Łodzi. Ponadto wszystkie bilety na event w Klubie Wytwórnia zostały wyprzedane. Jedyną opcją śledzenia wydarzenia będzie możliwość oglądania transmisji z konferencji live na YouTube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis