MMA PLFAME MMAZnamy zawodnika rezerwowego! Jacek Murański stoczy dwie walki na FAME MMA 15!

Znamy zawodnika rezerwowego! Jacek Murański stoczy dwie walki na FAME MMA 15!

Podczas drugiej części konferencji FAME MMA 15 poznaliśmy zawodnika rezerwowego. To on pod koniec sierpnia zmierzy się z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce. ”Muran” stoczy tym samym dwie walki jednego wieczoru, bo najpierw zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

O starciu Tańcula-Murański pisały największe portale sportów walki na całym świecie. Warto zaznaczyć, że Murańscy kontra Tańcula, to jeden z największych konfliktów w historii freak fightów w Polsce.

Znamy zawodnika rezerwowego!

Oficjalnie! Zawodnikiem rezerwowym jest ”Szalony Reporter”, o którym w internecie ostatnio głośno. Tym samym Jacek Murański stoczy dwie walki jednego wieczoru.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Brat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA? “Aroy” zdradza szczegóły!

Wiele wskazuje na to, że brat Arka Tańculi, Damian Tańcula wkrótce zawalczy na gali freakowej. “Aroy” zdradził nam tę informacje w wywiadzie, który znajduje się na naszym kanale YouTube.

Znamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?

FAME MMA odsłania kolejne karty. Następnym ogłoszonym zawodnikiem gali FAME 15 jest Marcin “Xayoo” Majkut. Większość internautów widzi dla niego jednego rywala, który będzie debiutantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis