Znamy wynik sprzedaży PPV na walkę Wilder vs. Fury – czy te liczby robią wrażenie?

Poznaliśmy wstępne i oczywiście nieoficjalne wyniki sprzedaży PPV na galę bokserską z szumnie zapowiadaną walką niepokonanych pięściarzy w wadze ciężkiej Deontay Wilder vs. Tyson Fury.

Co ciekawe, obaj pięściarze po raz pierwszy brali udział w walce wieczoru imprezy, której dostęp można było wykupić korzystając z systemu PPV. Sprzedaż subskrypcji w tym wypadku była jedną wielką niewiadomą.

Jednakże wg informacji dziennikarza magazynu Ring – Mike’a Coppingera, żeby gala okazała się rentowna, to sprzedaż PPV powinna przekroczyć 250 tys., a jej wynik okazał się nieco lepszy.

Z tweeta, którym podzielił się dziennikarz wynika, że sprzedaż na walkę Wilder vs. Fury wynosiła około 320 tys. subskrypcji:

Bardzo głośne starcie w wadze ciężkiej światowego bosku między dwoma niepokonanymi zawodnikami – Deontayem Wilderem (40-0) i Tysonem Furym (27-0), które minionej nocy odbyło się w Los Angeles zakończyło się niespodziewanym remisem! Obaj bokserzy po dwunastorundowym starciu pozostali zatem niepokonani!

Sędziowie tego starcia punktowali następująco: 115-111 dla Deontaya Wildera, 114-110 dla Tysona Furyego i 113-113.