MMA PLFAME MMAZnamy szczegóły zakończenia kariery przez Najmana! “Zakończenie w dwóch aktach”

Znamy szczegóły zakończenia kariery przez Najmana! “Zakończenie w dwóch aktach”

Foto: FAME MMA

Znamy szczegóły zakończenia kariery przez Marcina Najmana. Popularny freak fighter przekazał informacje o planowanym końcu swojej zawodniczej kariery w specjalnej rozmowie z portalem MMA.PL.

Co ciekawe, nie będzie to zakończenie kariery takie, o jakim myślicie. “El Testosteron” zapowiedział odejście na sportową emeryturę “w dwóch aktach”.

Znamy szczegóły zakończenia kariery przez Najmana!

Marcin Najman swoją ostatnią walkę w karierze stoczył w marcu tego roku na gali FAME MMA 6. Przegrał tam przez nokaut z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Po tej porażce chciał zakończyć karierę, ale został przekonany przez właścicieli FAME MMA na jeszcze jeden – pożegnalny – pojedynek.

Okazuje się jednak, że to wcale nie musi być jeden pojedynek. Szczegóły znajdziecie w rozmowie z “El Testosteronem”:

Choć nie wiadomo oficjalnie z kim Najman zmierzy się w swojej najbliższej walce, to nie jest tajemnicą, że do walki z nim pali się Kasjusz Życiński. “Don Kasjo” od dawna dąży do tej rywalizacji i zaproponował mu nawet pojedynek na zasadach boksu. Najman jednak optuje bardziej za starcie w formule MMA, ale sam zapowiadał zorganizowanie ankiety dla fanów, którzy mają zdecydować o formule walki z “Don Kasjo”.

Zobacz także:

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich: Pójdźcie na wybory!

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich. Dzisiaj, 28 czerwca w Polsce odbywają się wybory głowy państwa. W mieszanych sztukach walki są osoby, które jasno zadeklarowały swoje poparcie.

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.

Tańcula potwierdza występ na FAME MMA 7, cieszy się z wygranej Szeligi nad Pudzianem [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula to zawodnik organizacji FAME MMA. W specjalnym wywiadzie dla MMA.PL potwierdza występ na nadchodzącej gali FAME MMA 7. Rozmowa z zawodnikiem została przeprowadzona tuż po gali FEN 28.