MMA PLBonus BGCZnamy szczegóły kolejnego pojedynku Bonusa BGC! Jego rywalem będzie… “Warszawski Dresik”!

Znamy szczegóły kolejnego pojedynku Bonusa BGC! Jego rywalem będzie… “Warszawski Dresik”!

Znamy szczegóły kolejnego pojedynku Bonusa BGC! Popularny w sieci celebryta związany z mieszanymi sztukami walki zaprezentuje swoje umiejętności już za niecałe dwa miesiące!

Znamy szczegóły kolejnego pojedynku Bonusa BGC! Jego rywalem będzie… “Warszawski Dresik”!

Bonus BGC wystąpi na gali PunchDown 3, która odbędzie się 20 marca w Poznaniu. Jest to gala, na której uczestnicy okładają się ciosami otwartą dłonią, tak zwanymi “lepami”/”liśćmi”.

Organizatorzy potwierdzili właśnie nazwisko przeciwnika Bonusa BGC. Tym będzie “Warszawski Dresik”, który wszedł w miejsce Daniel Magicala, pierwotnie zestawionego z Bonusem BGC:

“W związku z rezygnacja Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego. Przeciwnikiem Piotra „Bonusa BGC” Witczaka BONUS BGC na gali PunchDown 3 będzie Norbert „Warszawski Dresik” Janecki Warszawski Dresik 🤚🏻🔥🍿 Już niedługo kolejne niespodzianki… punchdown3” – napisał organizator w mediach społecznościowych:

W związku z rezygnacja Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego. Przeciwnikiem Piotra „Bonusa BGC” Witczaka BONUS BGC na gali…

Posted by PunchDown on Thursday, January 28, 2021

Co ciekawe, Bonus BGC zaczął już poważne przygotowania do swoich kolejcyh startów. Wygląda na to, że występ w PunchDown będzie tylko przystankiem w wyzwaniach, które nałożył na siebie Piotr Witczak w 2021 roku.

Poniżej kilka migawek z jego przygotowań w Cichy Boxing Team. Jak widać, Bonus BGC nie próżnuje i kolejny raz próbuje zbudować formę:

Mocny trening zrobiony 💪 💦 5 obwodów stacje 30×30 U @m.konik nie ma miękkiej gry 😉

Posted by BONUS BGC on Saturday, January 30, 2021

Trening biegowy z górkami w terenie ❄️🗻@extremehobbytm @katbax_recykling @cichyboxingteam

Posted by BONUS BGC on Saturday, January 30, 2021

Zobacz także:

OKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została oszukana!

Wczoraj w Brnie w Czechach odbyła się gala OKTAGON 21, na której doszło do walki Polki – Marty Waliczek z byłą zawodniczką UFC Lucie Pudilovą. Według relacji menadżera, Polka została oszukana przez czeskich sędziów.

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

To chyba w tej chwili najbardziej pożądana walka dwóch zawodników młodego pokolenia w Polsce! Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW. Zwłaszcza po wczorajszym występie Ruchały na gali KSW 58.

KSW 58 – wyniki

Czas na pierwszą tegoroczną galę KSW. W walce wieczoru pasa kategorii piórkowej bronić będzie Salahdine Parnasse. Wystąpią też m.in. Szymon Kołecki, Michał Michalski, Shamil Musaev, Michał Andryszak czy Robert Ruchała.