MMA PLCeltic GladiatorZnamy pierwsze zestawienia 26. edycji gali Celtic Gladiator!

Znamy pierwsze zestawienia 26. edycji gali Celtic Gladiator!

We wrześniu poznaliśmy datę 26. edycji polsko-irlandzkiej gali Celtic Gladiator. Po raz piąty odbędzie się ona w Polsce i po raz drugi w Olsztynie.

Celtic Gladiator 26 pojedynki
Foto: Celtic Gladiator, Facebook

Uprzednio organizacja gościła jeszcze w Krakowie, Nowym Sączu oraz ostatnio w Bielsku-Białej. Zawodnicy mieli także okazję zaprezentować się w Stanach Zjednoczonych.

Najbliższa polska edycja odbędzie się 13 grudnia w Hali Urania w Olsztynie. Do tej pory zaprezentowano 3 pojedynki, które znajdą się na karcie walk.

Pierwszym z nich będzie starcie wagi koguciej między Adrianem Błońskim (1-3) a Damianem Kieresiem (0-1). Adrian ma za sobą ostatnie zwycięstwo na pierwszej gali Celtic Gladiator w Olsztynie w kwietniu 2018 roku. Damian z kolei przegrał w swoim zawodowym debiucie na gali Almighty Fighting Championship 13 w lipcu tego roku, zatem będzie to dla niego świetna okazja do pokazania się od najlepszej strony.

❌ Adrian Błoński vs Damian Kiereś ❌👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼Tickets 🎫 available at:…

Opublikowany przez Celtic Gladiator Poland Poniedziałek, 21 października 2019

Drugim zapowiedzianym pojedynkiem jest występ Bartosza Batry w formule K1. Na swoim koncie ma 57 walk oraz prawie 20 letnie doświadczenie w startach zawodowych. Jego sukcesy nie ograniczają się tylko do kickboxingu – wiele medali i pucharów zawdzięcza startom w boksie tajskim i taekwondo. Oprócz tego, jako trener, wychował wielu medalistów Polski, Europy i świata. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Bartosz Batra (41-14-2) wystąpi w formule K1 na CG Olsztyn II Bartek to utytuowany zawodnik, kickbokser, zawodnik…

Opublikowany przez Celtic Gladiator Poland Poniedziałek, 21 października 2019

Trzecim i ostatnim do tej pory ogłoszonym starciem jest walka w wadze piórkowej między Marcinem Maleszewskim (1-3 AM) oraz Piotrem Pokorskim (1-0). Piotr ma za sobą już udany debiut zawodowy na majowej gali Sharks Attack 2. Marcin natomiast dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową. Jaki będzie wynik tego pojedynku?

❌ Marcin Maleszewski vs Piotr Pokorski ❌👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼Tickets 🎫 available at:…

Opublikowany przez Celtic Gladiator Poland Piątek, 25 października 2019

Bilety na galę dostępne są na stronie kupbilecik.pl, a ich ceny zaczynają się od 60 zł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis