MMA PLBoksZnamy ilość sprzedaży PPV na walkę Mayweather vs Paul. Rekordy Showtime!

Znamy ilość sprzedaży PPV na walkę Mayweather vs Paul. Rekordy Showtime!

Poznaliśmy ilość sprzedaży PPV na walkę Floyd Mayweather Junior vs Logan Paul, do której doszło w minioną niedzielę w Miami. Walka pięściarza i youtubera przyniosła ogromne wpływy!

Informację o ilości sprzedanych PPV podało BoxingScene, potwierdzając informację w The Athletic.

Znamy ilość sprzedaży PPV na walkę Mayweather vs Paul. Rekordy Showtime!

Według tych informacji walka Mayweathera z youtuberem o rekordzie w boksie 0-1 sprzedała ponad milion PPV w samych Stanach Zjednoczonych! Na dodatek platforma Showtime w dniu walki zanotowała rekord rejestracji nowych użytkowników, którzy zainteresowali się nią z powodu właśnie walki Mayweathera z Loganem Paulem.

Walka uznawanego za najlepszego pięściarza w historii z Floydem Mayweatherem Juniorem o rekordzie 50-0 z popularnym w Stanach Zjednoczonych youtuberem z rekordem 0-1 wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród Amerykanów.

W ringu mimo przewagi warunków fizycznych Logana Paula, ten został przez Mayweathera Juniora zdominowany. Na jego korzyść przemawia jednak fakt, że nie dał się pięściarzowi znokautować przez pełne osiem rund i finalnie nie ogłoszono zwycięzcy w tym pojedynku.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan! Poleciał?

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Loganem Paulem, która w niedzielę odbyła się w Miami. Było to starcie pokazowe – budzące mimo wszystko duże zainteresowanie.

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.06.2021]

Przed nami kolejny weekend z MMA. Będzie się działo naprawdę sporo! Już w nocy z czwartku na piątek kolejną walkę w bieżącym sezonie PFL stoczy Marcin Held (27-7).