MMA PLBoksZnamy cenę PPV za walkę Tyson-Jones Jr. Kwota przyprawia o zawrót głowy!

Znamy cenę PPV za walkę Tyson-Jones Jr. Kwota przyprawia o zawrót głowy!

Foto: fot. badlefthook.com

Już dwunastego września bokserskie legendy wracają do akcji! Mike Tyson (50-6, 44 KO) w pojedynku pokazowym zmierzy się z Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO). Właśnie poznaliśmy cenę PPV jaką będzie trzeba zapłacić za oglądnięcie tego widowiska. Trzeba przyznać, że wiele osób może być zaskoczona!

Mike Tyson swoją historią pokazał, że mimo trudnej życiowej sytuacji można stać się kimś wielkim. Burzliwe dzieciństwo, ciągłe problemy z prawem i złe towarzystwo nie pokrzyżowało marzeń Tysona. Amerykanin walcząc już amatorsko budził strach u swoich potencjalnych rywali. Jak mogło być inaczej, gdy ciężko nokautował dużo starszych bokserów. Wielokrotnie Tyson przystępując do amatorskich zawodów nie wyszedł do ringu, ponieważ wszyscy zrezygnowali widząc go na liście startujących.

To nie będzie mała kwota. Trzeba sięgnąć po portfel!

Aż pięćdziesiąt dolarów będzie kosztowało kibiców widowisko, które czeka nas już we wrześniu. Główną atrakcją jest oczywiście starcie legend. Wyniku PPV możemy spodziewać się dobrego, bo w karcie ma się też pojawić starcie popularnego youtubera – co ostatnio pokazało duży potencjał takich zestawień.

Roy Jones Jr. może popisać się wielkimi dokonaniami. Amerykanin mający także rosyjskie obywatelstwo był srebrnym medalistą Olimpijskim w Seulu. Wojownik pochodzący z Pensacoli dzierżył pas w kategorii średniej, super średniej, półciężkiej oraz ciężkiej.

Mike Tyson postanowił zakończyć karierę 11 stycznia 2005 roku. W Waszyngtonie przytrafiła mu się druga przegrana z rzędu, ale był już to tylko cień najlepszej dyspozycji wielkiego Tysona. Były Mistrz Świata wagi ciężkiej przegrał przed czasem w starciu z przeciętnym Kevinem McBridem reprezentant Irlandii.

Zobacz także:

To byłaby wielka walka! Chcielibyście to zobaczyć?

Dana White jest gotów spełnić życzenie Khabiba Nurmagomedova

Debiut był wyśmienity! Czekacie na drugą walkę?

DJ Decks obszernie o swojej przygodzie w mieszanych sztukach walki