MMA PLKSWZmiany w rankingu po KSW 74. Nowy pierwszy pretendent w wadze ciężkiej!

Zmiany w rankingu po KSW 74. Nowy pierwszy pretendent w wadze ciężkiej!

Po gali KSW 74, do której doszło 10 września w Ostrowie Wielkopolskim, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

Zmiany w rankingu po KSW 74

Zmiany w rankingu po KSW 74

W wadze ciężkiej Darko Stošić, który pokonał Michała Kitę, awansował na pozycję pierwszą zestawienia, a Ricardo Prasel, który przegrał walkę o pas, spadł na pozycję drugą.

W kategorii średniej na miejscu trzecim zadebiutował Tomasz Romanowski, a pokonany przez niego Cezary Kęsik wypadł z pierwszej piątki rankingu. Na pozycji czwartej pojawił się Tom Breese, który pokonał Damiana Janikowskiego. W związku z przetasowaniami w zestawieniu Michał Materla spadł na miejsce piąte, a Paweł Pawlak wskoczył na pozycję drugą.

Werlleson Martins, który pokonał Pawła Polityłę, zamienił się miejscami z Bruno Augusto dos Santos w kategorii koguciej. Z zestawieniem pożegnał się Paweł Polityło, a Patryk Surdyn wskoczył na miejsce piąte.

W zestawieniu kobiet na miejsce pierwsze wskoczyła Sofiia Bagishvili, która pokonała Anitę Bekus. Pozostałe panie spadły o jedno miejsce w dół. Z pierwszą piątką pożegnała się Karolina Owczarz.

[informacja prasowa KSW]

Zobacz także:

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO] Widzieliście?

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis