MMA PLJan BłachowiczZmiany w oficjalnym rankingu po UFC 282. Ankalaev wyprzedził Błachowicza mimo braku wygranej!

Zmiany w oficjalnym rankingu po UFC 282. Ankalaev wyprzedził Błachowicza mimo braku wygranej!

Wygląda na to, że organizacja UFC i eksperci wzięli sobie do serca słowa Jana Błachowicza po walce wieczoru sobotniej gali UFC 282. Polak zremisował w niej z Magomedem Ankalaevem, ale w wywiadzie po walce sugerował, że on tej walki na pewno nie wygrał.

Zmiany w oficjalnym rankingu po UFC 282

Pojedynek Błachowicz vs Ankalaev toczył się o pełnoprawne mistrzostwo wagi półciężkiej, które zostało zwakowane przez panującego dotychczas mistrza Jiriego Prochazkę.

Pięciorundowa polsko-rosyjska batalia zakończyła się ostatecznie niejednogłośnym remisem, a sam przebieg walki zawiódł szefa UFC Danę White’a, który po jej rozstrzygnięciu w formie remisu dał kolejną walkę o pas Gloverowi Teixeirze i Jamahalowi Hillowi.

Zmiany w oficjalnym rankingu po UFC 282. Ankalaev wyprzedził Błachowicza

Teraz natomiast możemy prześledzić aktualizację oficjalnych rankingów UFC po minionej gali w Las Vegas. Najbardziej oczywiście interesuje nas waga półciężka.

Tam Magomed Ankalaev wyprzedził Błachowicza, mimo oficjalnie braku wygranej w konfrontacji z nim. Rosjanin zajął trzecie miejsce wśród pretendentów, natomiast Polak spadł na czwartą pozycję.

Aktualny ranking wagi półciężkiej prezentujemy poniżej. Natomiast całość nowego zestawienia rankingowego UFC zobaczycie TUTAJ -> Zmiany w rankingu UFC.

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis