MMA PLWotoreZmiany przed WOTORE 4. Poznajcie dozwolone i zabronione techniki

Zmiany przed WOTORE 4. Poznajcie dozwolone i zabronione techniki

Gala walk na gołe pięści WOTORE 4 odbędzie się 21 stycznia w katowickiej Walcowni. Walki będą bardzo zbliżone do zasad ulicy – organizatorzy zezwolili na m.in. uderzenia głową w parterze i soccer kicki.

Zmiany przed WOTORE 4
Foto: WOTORE

WOTORE to federacja MMA na gołe pięści. Organizatorzy gali postanowili zainspirować się legendarnym PRIDE FIGHTING CHAMPIONSHIPS i dopuścić wiele technik, które są znane tylko prawdziwym fanom MMA.

Techniki dozwolone na WOTORE 4:

Wszystkie techniki znane z innych federacji MMA plus:
– uderzenia głową (technika dopuszczona jest również w trakcie walki w parterze),
– uderzenia kolanem w głowę w trakcie walki w parterze,
– soccer kicki i stompy,
– aktywna walka w parterze – po 20 sekundach nieaktywnej walki sędzia podnosi zawodników, którzy muszą kontynuować walkę na stojąco. Celem zawodnika, który sprowadza walkę do parteru powinno być jak najszybsze jej zakończenie, bez chęci stabilizowania pozycji lub zmęczenia przeciwnika.

Techniki zabronione:

Podczas WOTORE 4 zabronione będzie gryzienie, drapanie i szczypanie rywala, ciosy w tył głowy i kręgosłup, dźwignie na małe stawy, ciągnięcie za włosy i opluwanie rywala. Sędziowie będą karali zawodników za każde niesportowe zachowanie, ale również za unikanie walki, samowolne opuszczanie areny i udawanie kontuzji.

Main event WOTORE 4! Michał “Wampir” Pasternak vs Simon “The Savage” Henriksen

Na gali WOTORE 4 (21 stycznia, Walcownia Katowice) odbędzie się pojedynek Michała Pasternaka, doświadczonego polskiego zawodnika MMA i posiadacza pasa WOTORE w kategorii open, z duńczykiem Simonem Henriksenem – jednym z najlepszych zawodników walk na gołe pięści na świecie. Starcie będzie main eventem gali WOTORE 4!

21 stycznia | Walcownia Katowice

PPV • tvwotore.com

Bilety • https://tiny.pl/9fdln 

WOTORE 4 – krew na rękach

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Michał Cieślak pod koniec lutego zawalczy o mistrzostwo świata!

Świetna informacja! Michał Cieślak (21-1, 15 KO) miał już dość czekania na następny pojedynek. Jak widać warto było jeszcze chwile poczekać. Radomianin oficjalnie dwudziestego siódmego lutego zawalczy o mistrzostwo świata w boksie.

Ostatni rywal Załęckiego ma problemy ze zdrowiem! Denis: Podobno ma przejść następną operację! Co wy na to?

Jussi Halonen nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku na EFM Show 2 w Bułgarii. Reprezentant Finlandii na zasadach cage boxu zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” zdradził, że Halonen ma dalej problemy ze zdrowiem – możliwe że zakończy się kolejną operacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis