MMA PLHighleagueZły Bomba po porażce z Ferrarim: Dynamiczny był w tych butach! [WIDEO]

Zły Bomba po porażce z Ferrarim: Dynamiczny był w tych butach! [WIDEO]

Paweł Bomba zabrał głos po drugiej przegranej w organizacji High League. ”Scarface” w sobotę w Gliwicach miał do wyjaśnienia konflikt z Amadeuszem Roślikiem. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie. ”Ferrari” efektownie znokautował rywala.

Bomba

Bomba swój debiut w High League odnotował na 3 edycji w Ergo Arenie. Paweł kompletnie zaskoczył swoim planem na walkę. Od początku ruszył z szarżą ciosów na cięższego przeciwnika. To nie mogło zakończyć się dobrze… Walka ostatecznie skończyła się po niecałej minucie. ”Tarzan” mógł cieszyć się z efektownego zwycięstwa.

Paweł Bomba: Trafił, ładnie trafił!

Oto pierwsze słowa Pawła Bomby po przegranej na gali High League 4. ”Scarface” musiał uznać wyższość Amadeusza ”Ferrariego” Roślika.

Dałem się zrobić i tyle. Nie spodziewałem się takiej dynamiki, że będzie taka różnica jak ja będę na boso, a on w butach. Trafił, ładnie trafił (…) Nie szedł w wymiany, ale jak pod klatką doszedł do mnie w tych butach, to przecież już nie będę stał i się nie bronił. Została tylko wymiana, no ale szybszy był w tych butach i tyle.     

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zapytany o walkę z Denisem Załęckim! Popularny ”Juras” zabiera głos! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski (17-12) na twitterze został zapytany o potencjalny pojedynek z Denisem Załęckim. Popularny ”Juras” postanowił odpowiedzieć.

Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go.. Co wy na to?

Znany z walk w KSW i Bellatorze Vaso Bakocević będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzinie. Przyjmując ofertę od polskiej organizacji, “Psychopata” nie spodziewał się, że będzie faworytem kibiców, którzy tłumnie piszą do niego z życzeniami zwycięstwa nad “Młodym Muranem”. – Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! – zapewnia 33-letni Bakocević.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis