MMA PLProfessional Fighters LeagueZłota medalistka olimpijska w judo Kayla Harrison podpisała wieloletni kontrakt z PFL

Złota medalistka olimpijska w judo Kayla Harrison podpisała wieloletni kontrakt z PFL

Jedna z najważniejszych twarzy organizacji PFL, Kayla Harrison (5-0) nie będzie zmieniała pracodawcy w najbliższym czasie.

Jak dowiadujemy się z materiału wideo opublikowanym w mediach społecznościowych przez ESPN, Harrison podpisała wieloletni kontrakt z organizacją Professional Fighters League:

“Jestem super podekscytowana tą umową z PFL. To jest mój dom od początku mojej przygody z MMA. Dzięki PFL mogłam zajść tak daleko.

Kobiece MMA się niesamowicie rozwija. Teraz ten sport jest równy dla mężczyzn i kobiet. Wszyscy mamy szansę wygrać milion dolarów w tym turnieju. Ale to nie jedyny argument. Obecnie zostaną jedną z najlepiej opłacanych zawodniczek MMA, jeśli nie najlepiej opłacaną.

Jestem podekscytowana tym, że mogę być częścią PFL. To dopiero początek, ale wiem, że nigdzie indziej się nie wybieram.”

Harrison swoją najbliższą walkę stoczy tej nocy z piątku na sobotę w Mandalay Bay w Las Vegas, gdzie zmierzy się z Bobbi-Jo Dalziel (5-1) Walka ta jest starciem wieczoru gali PFL Plaoffs 1.

Przypominamy, że Harrison to złota medalistka olimpijska w judo, która postanowiła spróbować swoich sił w MMA. Od czasu jej debiutu w lipcu zeszłego roku wygrała cztery kolejne walki. Obecnie jej rekord to 5 zwycięstw i brak porażki.