MMA PLBoksZłe informacje dla fanów ”Diablo”! Krzysztof Włodarczyk wraca do więzienia!

Złe informacje dla fanów ”Diablo”! Krzysztof Włodarczyk wraca do więzienia!

To nie są dobre informacje dla fanów i samego Krzysztofa Włodarczyka (60-4-1, 40 KO). Były mistrz świata mimo ostatnich dużych problemów i kontuzji – miał nadzieje, że znów powalczy o największe trofeum. ”Diablo” wróci do więzienia. Odrzucono wniosek dotyczący odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego.

Diablo

40-latek ma nadzieje, że w swojej barwnej karierze zaboksuje jeszcze o mistrzostwo świata. Włodarczyk aktualnie może popisać się passą siedmiu zwycięstw z rzędu. ”Diablo” coraz częściej zmaga się z poważnymi kontuzjami, które zahamowały częstotliwość startów.

Krzysztof w tym roku odnotował dwa pojedynki. 40-latek wypunktował Vadyma Novopashyna, a przed czasem odprawił Maximiliano Jorge Gomeza z Argentyny.

Włodarczyk wraca do więzienia!

Polski promotor boksu Andrzej Wasilewski poinformował na twitterze, że Krzysztof Włodarczyk (60-4-1) wraca do więzienia.

Wczoraj, podczas posiedzenia Sadu Penitenc odrzucony zostal wniosek K. Diablo Wlodarczyka dot odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego czyli obraczki. Tym samym Diablo 1 lutego musi sie stawic w ZK w celu odbycia kary w ostatniej sprawy zw z prowadzeniem aut wbrew wyrokowi.

Włodarczyk ponosi konsekwencje za kilkukrotnie złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Zobacz także:

Mistrz UFC w zapowiedzi filmu Jackass 4! Ngannou bił w… przyrodzenie! Widzieliście?

Jackass to znana dobrze wszystkim seria filmów, w której pokazuje się osoby wykonujące różne niebezpieczne rzeczy. Z reguły są to rzeczy brutalne i naprawdę szalone. Niedawno mogliśmy ujrzeć trailer nadchodzącej czwartej części, a tam…

Zawodnik GROMDY o gali Marcina Najmana: To jest jakaś chora nagonka! Ma racje?

Tomasz Gromadzki postanowił skomentować aferę, która powstała po ogłoszeniu bossa MMA VIP. Został nim Andrzej ”Słowik” Zieliński – jeden z przywódców gangu pruszkowskiego. Zawodnik GROMDY podziela opinię burmistrza Wielunia, w którym ma dojść do czwartej edycji MMA VIP.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis