MMA PLBoksZjawiskowa nauczycielka matematyki nie poddaje się, ma już zaplanowaną następną walkę!

Zjawiskowa nauczycielka matematyki nie poddaje się, ma już zaplanowaną następną walkę!

Ebanie Bridges (5-1, 2 KO) nie zamierza odpuścić po pierwszej zawodowej przegranej! Zjawiskowa nauczycielka matematyki ma już zaplanowaną następną walkę. Przypomnijmy, że 34-latka w ostatnim starciu stanęła przed szansą zdobycia mistrzostwa świata.

Bridges

Do wspomnianego starcia doszło dziesiątego kwietnia w Wielkiej Brytanii. Bridges po pełnych 10 rundach przegrała jednogłośną decyzją sędziów z zawodniczką publiczności – Shannon Courtenay. Warto zaznaczyć, że w początkowych rundach Bridges nie walczyła tylko z rywalką, a dużą opuchlizną oka.

Skróty z tego starcia poniżej:

Wraca!

Ebanie Bridges (5-1, 2 KO) siódmego sierpnia stoczy swoją następną zawodową walkę. 34-latka stoczy drugi pojedynek w Wielkiej Brytanii. Bridges zmierzy się z Bec Connolly (3-9).

Bridges wcześniej próbowała swoich sił w kulturystyce. W boksie nie było jeszcze znaczącego zwycięstwa. Mimo wszystko Bridges budzi spore zainteresowanie – chodzi o ceremonię ważenia!

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika! Tak będzie?

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

Damian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Kołeckim: Wy komentujący jesteście słabi, nie macie jaj! Zaskoczeni?

Damian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Szymonem Kołeckim, która została walką wieczoru gali KSW 62. Janikowski to dobry kolega Szostaka i w mediach społecznościowych postanowił zaatakować krytyków tego zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis