MMA PLKSWZjawiskowa Haba przed debiutem w KSW! Czy będzie pierwszą która pokona Owczarz? [WIDEO]

Zjawiskowa Haba przed debiutem w KSW! Czy będzie pierwszą która pokona Owczarz? [WIDEO]

O tym pojedynku mówi się od dłuższego czasu! Justyna Haba (2-1) czternastego listopada podczas KSW 56 zmierzy się z Karoliną Owczarz (3-0).

W walce wieczoru mistrz w wadze półśredniej Roberto Soldić (17-3) zmierzy się z legendą KSW – Michałem Materlą (29-7). W kategorii półciężkiej do obrony pasa stanie Tomasz Narkun (17-3), który skrzyżuje rękawice z niepokonanym Ivanem Erslanem (9-0).

Justyna Haba: Owczarz robi postępy!

Justyna Haba przekonuje, że nie miała okazji oglądać wszystkich walk Karoliny Owczarz. Zobaczyła ostatni pojedynek z Aleksandrą Rolą, który zrobił na niej wrażenie.

Nie oglądałam za bardzo walk Karoliny Owczarz. Oglądałam tylko ostatnią walkę z Olą Rolą, bo z Olą się znamy. Nie śledziłam ich na bieżąco. Myślę, że robi duży postęp. Ma jedną walkę w roku mniej więcej, w tym czasie można bardzo dużo zrobić. Ostatnia walka bardzo ładnie wyglądała. Całkiem dużo w niej działała.  

Cała rozmowa poniżej:

”Lara Croft” swoje pierwsze zawodowe pojedynki toczyła w prestiżowej organizacji Rizin FF. Do ostatniej walki doszło w grudniu poprzedniego roku. Podczas Free Fight Federation 2 w drugiej odsłonie zastopowała Klaudię Pawicką, którą znamy z formuł uderzanych (kickboxing). 

Karta walk KSW 56:

Walka wieczoru | Main event
83,9 kg/185 lb: Michał Materla (29-7, 10 KO, 13 Sub) vs Robert Soldić (17-3, 14 KO, 1 Sub)

Walka o pas kategorii półciężkiej | KSW Light Heavyweight Championship Bout
93 kg/205 lb: Tomasz Narkun (17-3, 3 KO, 13 Sub) vs Ivan Erslan (9-0, 5 KO, 1 Sub)

56,7 kg/125 lb: Karolina Owczarz (3-0, 2 Sub) vs Justyna Haba (2-1, 1 KO, 1 Sub)

Zobacz także:

Marcin Najman szykuje technikę? Sami zobaczcie!

Marcin Najman daje z siebie wszystko w przygotowaniach do najbliższej walki. Częstochowianin pod koniec listopada zmierzy się z Don Kasjo

Artur Szpilka o walce swojej partnerki! Zdziwieni opinią boksera?

Niewykluczone, że Kamila Wybrańczyk już niedługo pojawi się w klatce. Szpilka podsumował potencjalną walkę swojej partnerki