MMA PLKSWZirytowany Marcin Wrzosek po KSW 53 skomentował decyzję sędziów w walce z Mańkowskim [WIDEO]

Zirytowany Marcin Wrzosek po KSW 53 skomentował decyzję sędziów w walce z Mańkowskim [WIDEO]

Marcin Wrzosek po KSW 53 nie krył rozgoryczenia decyzją sędziów punktowych, którzy jednogłośnie wskazali Borysa Mańkowskiego jako zwycięzcę ich pojedynku. Starcie “Polskiego Zombie” z “Diabłem Tasmańskim” było co-main eventem wydarzenia.

Ostatecznie Wrzosek przegrał jednogłośną decyzją sędziów, którzy punktowali tak samo – drugą i trzecią rundę według nich wygrał Borys Mańkowski, zgarniając zwycięstwo w całej walce.

Zirytowany Marcin Wrzosek po KSW 53 skomentował decyzję sędziów w walce z Mańkowskim

Zaraz po werdykcie, Marcin Wrzosek apelował o natychmiastowy rewanż nie godząc się z decyzją sędziów. Jego zdaniem, jeśli przegrał pojedynek z Borysem Mańkowskim to niewielką różnicą. Zdaniem zawodnika decyzja ta nie powinna być jednogłośna.

Po KSW 53 Marcin Wrzosek rozmawiał z dziennikarzami, gdzie opowiedział o swoich spostrzeżeniach dotyczących walki z Borysem Mańkowskim i punktacji sędziów.

Czy według Was powinno dojść do rewanżu między Borysem Mańkowskim a Marcinem Wrzoskiem?

Zobacz także:

Jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Gamrotem na KSW 53?

Jesteście ciekawi jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Mateuszem Gamrotem na minionej gali KSW 53? Pojedynek mistrza wagi lekkiej KSW z tymczasowym czempionem był walką wieczoru minionej imprezy.

Kamaru Usman zdominował Jorge Masvidala w walce wieczoru

Kamaru Usman (17-1) zdominował Jorge Masvidala (35-14) w walce wieczoru gali UFC 251 na Fight Island. Nigeryjczyk obronił tym samym posiadany pas kategorii półśredniej.

Co Maciej Kawulski powiedział po KSW 53?

Mateusz Gamrot (16-0) udowodnił swój wielki talent i potencjał jaki w nim drzemie. ”Gamer” w kapitalny sposób zakończył swoją trylogię z Normanem Parke (28-7-1). Reprezentant Czerwonego Smoka nie pozostawił złudzeń co do tego kto jest lepszy. Tym razem w trzeciej rundzie walka zakończyła się przed czasem! O tej walce, ale nie tylko, tuż po KSW 53 opowiedział Maciej Kawulski.